anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

VAIO VGN-AR51M przyciski

apalka
Początkujący

VAIO VGN-AR51M przyciski

Witam, jakwielu innych przeinstalowałem fabryczna Viste na XP. Strowniki sie znalazły... Pozostał 1 mały problemik : nie działa przycisk do wysuwania napędu CD -ten obok klawiatury.Prosze o pomoc. :slight_smile:

5 ODPOW. 5
morelowy
Początkujący

Witam

mozesz mi podac jakis namiar na siebie ?
tez mam sony vgn ar51(e) .Przypuszczam ze mamy te same sterowniki.A chce sie skonsultowac w pewnej sprawie.

Moj mail

gehox@wp.pl
gg : 2690211

pzdr
marek

Rogal79
Początkujący

za działanie przycisków odpowiedzialna jest aplikacja Vaio Event Service. Jak poprzednik mógłbym prosić o namiary na sterowniki do xp mój nr gg 3281901 z góry dzięki

kamwinni
Poszukiwacz

Zna ktoś jakiś link do sterowników klawiszy funkcyjnych(Fn, ściemniania, rozjaśniania, gaszenia matrycy, mute, volume, eject itd.) i mógłby go podać. ponieważ jak dotąd tylko sprawiło mi problem w tym modelu.

profile.country.en_PL.title
lpiszczu
Początkujący

Zna ktoś jakiś link do sterowników klawiszy funkcyjnych(Fn, ściemniania, rozjaśniania, gaszenia matrycy, mute, volume, eject itd.) i mógłby go podać. ponieważ jak dotąd tylko sprawiło mi problem w tym modelu.

Vaio Event Service

kamwinni
Poszukiwacz

Zna ktoś jakiś link do sterowników klawiszy funkcyjnych(Fn, ściemniania, rozjaśniania, gaszenia matrycy, mute, volume, eject itd.) i mógłby go podać. ponieważ jak dotąd tylko sprawiło mi problem w tym modelu.

Vaio Event Service


Prawda ale to rozwiązuje tylko problem volume i mute a co z resztą?