anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

WiFi SONY VAIO VGN-FZ31Z vs D-Link 524

pshemaspi
Początkujący

WiFi SONY VAIO VGN-FZ31Z vs D-Link 524

Witam wszytkich!!!

Mam mały problem z połączeniem się z routerem D-Link 524. Podczas próby połaczenia z siecią (oczywiście sieć jest wykryta przez VAIO) gry są włączone jakiekolwiek zabezpieczenia (WPA, WPA2 itp) lapek nie chce się połaczyć. Jeśli zdejmuje zabezpieczenia z routera VAIO łączy się bez problemów. Sprawdzałam router na innych lapkach (Lenovo, Asus, HP, Toshiba) i wszytko działa tak jak powinno. Dziwi mnie fakt, iż VAIO na innym routerze (Linksys WAG200G) łączy się bez problemów (również z właczonymi zabezpieczeniami).

Liczę na Waszą pomoc za którą już teraz z góry dziękuję.

4 ODPOW. 4
profile.country.en_PL.title
lpiszczu
Początkujący

Mam Di524 i Fz21z i nie mam jakichkolwiek problemów. Sprawdź czy hasło WPA, które sobie ustawiłeś jest zgodne ze standardami (litery a-f, cyfry 0-9) to jest częstą przyczyną problemów.

pshemaspi
Początkujący

Dziękuję bardzo za pomoc. Nie miałem pojęcia że są jakieś zasady tworzenia haseł :/. Zmieniłem hasło na routerze i nie ma problemu. Jeszcze raz wielkie dzięki :slight_smile:

ZE WZGLĘDU NA ROZWIĄZANIE PROBLEMU ZAMYKAM TEMAT!!!

jagpoljer
Początkujący

Nie pomogę Ci, bo sie na tm nie znam.Moge tylko ci przekazac, ze ja łacze sie bez problemu z D-link przy WAP-2. Moze musisz popatrzec w ustawienich i skonfigurowac na nowo. Ja robilem to na intuicję czytając instrukcje w poomc technicznej. Pozdro.

pshemaspi
Początkujący

Dzięki kolego, ale jak już pisałem wyżej temat jest zamknięty ponieważ problem został rozwiazany dzięki pomocy lpiszczu.

Pozdrawiam