anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Vaio VGN-FW11M pytanie? klawiatura

sebbachr
Nowicjusz

Vaio VGN-FW11M pytanie? klawiatura

Jestem nowym urżytkownikiem Vaio VGN-FW11M mam mały problem z klawiaturą w Viście ustawiona programisty - niestety niektóre znaki się nie zgadzają co mam zrobic (nie ma c z kreseczką jak dam Alt Gr i C to włącza się ustawienia ATI)

6 ODPOW. 6
blackfly
Początkujący

to nie wina ustawien klawiatury a sterownika ati. zainstaluj najnowsza wersje sterownika do Twojej karty graficznej i bedziesz mial po problemie:)

Resq
Początkujący

Jezeli masz rozklad UK (Np. pod cyferka 2 nie ma malpki @ a jest znak cytowania " ) to jest wlasnie maly problem ... Vista PL sie standardowo z Programisty instaluje i wiekszosc znakow jest inna niz na klawiaturze. Wtedy trzeba w systemie wybrac uklad EN - UK, i ustawic jako domyslny. Drugi programisty uzywac tylko w przypadku jak sa potrzebne polskie znaki.

Odnosnie problemu Alt + C:

Catalyst Control Center można wyłączyć uruchamiając narzędzie "msconfig.exe" z menu start wybierając opcje "Uruchom..." dla systemu XP, lub wpisująć w liste wyszukiwania znajdującą się na dole w systemie Vista i potwierdzając wciśnięciem klawisza "Enter".
W zakładce "Uruchamianie" jest spis aplikacji, które są uruchamiane podczas startu komputera, trzeba na liście odnaleść po lewej stronie, w kolumnie, aplikacje "CCC" lub "start CCC" lub "Catalyst Control Center" i odznaczyć ją.
Nastepnie nacisnąć OK na dole programu i uruchomić od nowa komputer.

Pozdrawiam 😉

profile.country.PL.title
lecbancz
Nowicjusz

Można także użyć narzędzia "Microsoft Keyboard Layout Creator", wczytać definicję klawiatury UK i dodać do niej polskie czcionki.

rudzion
Początkujący

Problem z polskimi znakami już był poruszany, mam zainstalowaną nakładkę i klawiatura działa zgodnie ze znakami i posiada polskie znaki. Chętnie podeślę zainteresowanym.

rudzion
Początkujący

programik

rudzion
Początkujący

Po zainstalowaniu zmienić układ klawiatury na "Wielka brytania Custom" i wszystko będzie ok.