anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Nie możesz zaktualizować do Widnowsa 7

Englishman_PL
Początkujący

Nie możesz zaktualizować do Widnowsa 7

Przy próbie zarejestrowania się aby dostać płytę z aktualizacją do Windowsa 7 dostałem taki komunikat:

Podany numer seryjny nie uprawnia do wzięcia udziału w programie aktualizacji do systemu operacyjnego Windows 7. Aby uzyskać pomoc, należy skontaktować się z działem pomocy technicznej związanej z aktualizacją do systemu Windows 7, dzwoniąc pod numer tele


Pytam się o co do diabła chodzi? Laptop (Sony VAIO VGN-FW41E) zakupiony 12-10-2009r. (dzień-miesiąc-rok). Czy to oznacza, że zostałem przez Sony oszukany? Od wstępnej rejestracji po której dostałem maila:
Dziękujemy za wstępną rejestrację do upgrade’u do systemu Windows® 7! 
Wszystkie Twoje dane zostały zarejestrowane i zostaną przetworzone. Poinformujemy Cię, gdy tylko Twój program upgrade’u zacznie działać. Przed 22 października 2009 r. otrzymasz informację dotyczącą wysyłki i płatności. Zamówienie dotyczące zestawu aktualizacji do systemu Windows® 7 będzie gotowe do wysyłki krótko po tym, jak firma Microsoft udostępni publicznie system Windows® 7.
Odwiedź ponownie stronę http://vaio.sony.pl/windows7, jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat systemu Windows 7.

Pozdrawiamy,
Zespół Sony VAIO

jak na razie cisza. W7 miało premierę 22 października. Mogę zrozumieć, że może to trochę potrwać. Teraz niby można już bezpośrednio rejestrować się z czego postanowiłem skorzystać. I tutaj takie coś? Jutro będę dzwonił do Sony i pytał się co to do cholery znaczy. Zastanawiam się czy nie oddać komputera, bo kupowałem go m. in. dla możliwości upgrade’u do W7 za cenę nośnika i przesyłki.

0 ODPOWIEDZI 0