anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Vaio Update VGN-FZ21M

Rafal_W
Początkujący

Vaio Update VGN-FZ21M

Witam,

Mam świeżo postawiony system, ale nie z recovery disc. Wiec instaluję ściąngięte ze strony Vaio sterowniki i utility.
Mój główny problem jest nastepujący. Na windowsie od Vaio miałem program Vaio Update, który wszystkie stery ładnie aktualizował i ściągał. Gdzie mogę go znaleźć? Widzę że jest jakaś aktualizacja do vaio update ale bez poprzednich wersji nie mam co uaktualniać :slight_smile:

7 ODPOW. 7
loskamillos
Początkujący

Jestem na 99% pewny, że jeśli przeinstalowałeś system czystą Vistą, to nie ma możliwości doinstalowania Vaio Update. Piszę 99%, bo kiedyś sam szukałem rozwiązania i go nie znalazłem. Jeśli Tobie się uda, to proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam.

profile.country.pl_PL.title
mirkrusz9
Nowicjusz

vaio update da sie zainstalować na czystą Viste!jasne trzeba go mieć.ja doinstalowałem z plyty recovery.stery też.

loskamillos
Początkujący

A to bardzo ciekawe - może mi powiesz jak to zrobić?

jagpoljer
Początkujący

No i nie znajdziesz. Pewne na 99%. Ja miałem podobny problem. Żadne kombinacje nic nie dały. Czeka Cię ponowna reinstalacja z recovery lub z oryginalnej płyty instalacyjnej VAIO.
powodzenia

profile.country.pl_PL.title
mirkrusz9
Nowicjusz

reinstalacja z recovery!przesada,nie potrzebna!wystarczy tylko instalacja programu VAIO Update z płyty Vaio Recovery przy okazji polecam instalacje innych potrzebnych programów np;Vaio Evect Service/klawisze funkcyjne/i Alps Pointing Device/do Touch Pad'a/

Ewus
Początkujący

reinstalacja z recovery!przesada,nie potrzebna!wystarczy tylko instalacja programu VAIO Update z płyty Vaio Recovery przy okazji polecam instalacje innych potrzebnych programów np;Vaio Evect Service/klawisze funkcyjne/i Alps Pointing Device/do Touch Pad'a/

Vaio Event Service... Po ponad roku z niedzialajacym klawiszem funkcyjnym trafilam na ten watek i zainstalowalam wreszcie co nalezy, a jaka radosc, ze dziala!!! Dzieki!!!

kierzniak
Początkujący

Nie wiem po co komu te smiecie od sony. Spowalniaja system tylko.