anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Prośba o link do Catalyst do Radeona 3470

lobo1982
Początkujący

Prośba o link do Catalyst do Radeona 3470

Witam wszystkich użytkowników

Mam sony Vaio VGN-FW1M z Radeonem 3470 i Windowsem 7. Poki co jestem bardzo zadowolony ale nie potrafie znalezc na necie sterownikow (Catalyst Center) do w/ wym onfiguracji bylbym wdzieczny za jakiegos linka.

Powyższa prosba spowodowana jest tym iz w niektorych grach, pomimo zmiany rozdzielczosci, obraz jest maly (wystepuje jakis problem ze skalowaniem) wiem ze byly już opisywane takie problemy ale tam rozwiązaniem było pogrzebanie w Catalyst Center którego nie potrafie znaleźć do windy 7.

pozdrawiam

4 ODPOW. 4
lobo1982
Początkujący

Sorki oczywiście model to VFG-FW21M

profile.country.pl_PL.title
michal3411
Początkujący

Proszę oto link do sterowników , ale powinieneś je mieć na płycie recovery
albo samemu je nagrać przed przeinstalowywaniem systemu

http://support.vaio.sony.eu/computing/vaio/downloads/updates/index.aspx?l=pl_PL&m=VGN-FW21M

Druga sprawa to oczywiście fakt iż Sony nie produkuje laptopów przeznaczonych do gier
no chyba że mi coś ostatnio uciekło , ale dawno już nie było niczego co by się nadawało do gier.

To są komputery do jakiejś formy rozrywki w sensie multimedialnej zabawy ( jeśli wiesz co mam na myśli ) , laptop studyjny ( multimedialny kombajn do obróbki wideo i grafiki ) ,kino domowe itp....
Owszem komputery te spełniają jakieś wymagania i można grać w coraz bardziej poważne gry ,
ale nie są to komputery produkowane po to aby na tym grać .

Sony FW bodajrze był sprzedawany jako multimedialny kombajn do obróbki grafiki i wideo ,
ale to był komputer z tego segmentu .
Karta grafiki nie robi z niego sprzętu do gier.

lobo1982
Początkujący

Witam

dzieki za info wiem ze nie jest to mistrzostwo swiata w grach al np COD modern Warefare 2 chodzi plynnie przy odpowiednich ustawieniach takze jestem zadowolony. Gry traktuje jako dodatek - nie kupowalem go jako maszynki do gier ale przy okazji jak cos chodzi to skorzystam.

pozdr

profile.country.pl_PL.title
michal3411
Początkujący

"""dzieki za info wiem ze nie jest to mistrzostwo swiata w grach al np COD modern Warefare 2 chodzi plynnie przy odpowiednich ustawieniach"""

Wiesz nie gram w tego typu gry i nie wiem jakie stanowi obciążenie dla twego komputera.
Nie wiem czy miałeś kiedyś laptopa do gier i jak tego typu ""bydle"" wychodzi w użyciu.
"""chodzi płynnie przy odpowiednich ustawieniach"" ,
ty musisz to wiedzieć tu nie chodzi tylko o płynność w grach przy ustawieniach
jak od spodu robi się ciepły to albo tniesz grafikę na maksa , albo odkładasz grę na bok i nie grasz , i żadnych podstawek !!!!.
Pamiętaj to ty masz komputer w rękach i wiesz jak reaguje na zadane mu w danej chwili obciążenie.