anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Problem z dźwiękiem HDMI FZ31M

jasiek2000
Początkujący

Problem z dźwiękiem HDMI FZ31M

Witam. Mam problem,po instalacji windowsa 7 na vistę zniknął mi dźwięk na hdmi.
W urządzeniach nie ma żadnego błędu, próbowałem szukać jakichś sterów ale nic nie działało prosze o pomoc z góry dzięki

7 ODPOW. 7
profile.country.pl_PL.title
mirkrusz9
Nowicjusz

proponuje wrócić do sterow MS u mnie było podobnie po zainstalowani drivera karty dzwiekowej od Sony.sterownik grafiki też musi być nowszy niż orginalnie zainstalowany przez Sony.

jasiek2000
Początkujący

To znaczy dźwięk jest, tylko brak jest po podłączeniu kabla hdmi do telewizora i do laptopa. W urządzeniach audio jest ikona hdmi output, ale po ustawieniu na nią nie ma dźwięku

profile.country.pl_PL.title
manick80
Początkujący

To znaczy dźwięk jest, tylko brak jest po podłączeniu kabla hdmi do telewizora i do laptopa. W urządzeniach audio jest ikona hdmi output, ale po ustawieniu na nią nie ma dźwięku


Spróbuj ustwić urzadzenie audio hdmi jako domyślne, zaakceptować i po ponownym odpaleniu "odtwarzacza" powinno zadziałać - wymagane jest ponowne uruchomienie softu którym odtwarzasz.

jasiek2000
Początkujący

To znaczy dźwięk jest, tylko brak jest po podłączeniu kabla hdmi do telewizora i do laptopa. W urządzeniach audio jest ikona hdmi output, ale po ustawieniu na nią nie ma dźwięku


Spróbuj ustwić urzadzenie audio hdmi jako domyślne, zaakceptować i po ponownym odpaleniu "odtwarzacza" powinno zadziałać - wymagane jest ponowne uruchomienie softu którym odtwarzasz.

Niestety nie idzie to

profile.country.pl_PL.title
mirkrusz9
Nowicjusz

Napisałem ci Problem jest w sterach.Musisz sprawdzić i napisac jakie masz zainstalowane Dzwieku i grafiki.

jasiek2000
Początkujący

Napisałem ci Problem jest w sterach.Musisz sprawdzić i napisac jakie masz zainstalowane Dzwieku i grafiki.




Witam nadal nie moge się uporać z tym problemem braku dźwięku przez HDMI
Wersja sterowników
ge force 8400m gt grafika wersja sterownika
7.15.11.128


audio sigma tel high definition audio codec
6.10.5614.0

profile.country.pl_PL.title
mirkrusz9
Nowicjusz

musisz zainstalować nowy sterownik karty graficznej,jest dostępny na stronie Sony vaio update dla twojego modelu,ten który masz-fabryczny nie obsługuje dzwieku przez HDMI.