anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Problem z Bluetooth po instalacji Service Pack2 Vista

wojse
Początkujący

Problem z Bluetooth po instalacji Service Pack2 Vista

Problem jest następujący,po instalacji SP2 na moim VAIO AR71S przestał działać Kreator dodawania urządzeń Bluetooth i lapek nie szuka nowych urządzeń.Dioda Blut.świeci konfiguracja poprawna komp widoczny dla innych urządzeń i odwrotnie bez rezultatu. :slight_frown: Może ktoś już miał taki problem po zainstalowaniu SP2.Dodam,że wszystkie aktualizacje na bieżąco,a sama instalacj SP2 bez problemu.Więc odinstalowałem SP2 i Bluetooth działa kreator normalnie wyszukuje inne urządzenia.Miała być poprawa i lepsze działanie między innymi bluetooth, tu kicha :angry:

12 ODPOW. 12
profile.country.en_PL.title
lpiszczu
Początkujący

Hej,

Niekompatybilność sterowników - trzeba czekać na aktualizacje od Sony. Przy SP1 był podobny problem w niektórych seriach przy WiFi.

Pozdrawiam,
Łukasz.

wojse
Początkujący

Łukasz dzięki za odpowiedź!Więc pozostaje tylko uzbroić się w cierpliwość i czekać na nowe stery pod SP2 od SONY :wink:
POZDRAWIAM!@wojse!

profile.country.en_PL.title
lpiszczu
Początkujący

A jeszcze zapytam - jaką wersje SP2 dla Visty instalowałeś? Finalną, Bete...?

wojse
Początkujący

A jeszcze zapytam - jaką wersje SP2 dla Visty instalowałeś? Finalną, Bete...?

Finalną wersję SP2.Pisałem też do pomocy tech.SONY ale porady nie pomogły.CYTUJE:

"Witam,

Dziękuję za kontakt z Sony VAIO Link.

Problem ten jest znanym problemem po zainstalowaniu SP2 na różnych komputerach.
Proszę spróbować czy zalecenie Microsoftu pomoże rozwiązać ten problem.

Proszę wyłączyć i włączyć bluetooth używając przełącznika Wireless i sprawdzić czy to pomogło rozwiązać problem.

Jeśli nie proszę przeprowadzić następujące czynności:
1. Proszę kliknąć na Start.
2. W pole Rozpocznij wyszukiwanie proszę wpisac Menedżer i kliknąć Enter.
3. W Menedżerze urządzeń proszę dwukrotnie kliknąć Bluetooth Radio.
4. Następnie prosze kliknąć prawym przyciskiem na urządzenie znajdujące sie w tej grupie i z menu wybrać Wyłącz.
5. Po wyłączeniu użądzenia proszę je włączyć ponownie.

Powyższe informacje z: http://support.microsoft.com/kb/970408

Proszę również odwiedzić poniższą stronę jeśli wspomniane kroki nie przyniosą rezultatu.
http://support.microsoft.com/kb/960531/en-us.
Może Pan tam użyć automatycznej opcji Fix lub ręcznie wykasować wspomniany tam klucz z rejestru.

W przypadku odpowiedzi proszę o załączenie treści poprzedniej wiadomości.

Z poważaniem,"

profile.country.en_PL.title
lpiszczu
Początkujący

Problem ten jest znanym problemem po zainstalowaniu SP2 na różnych komputerach.
Proszę spróbować czy zalecenie Microsoftu pomoże rozwiązać ten problem.


Ahhh, to skoro problem jest znany to nad nim pracują, pytałem bo chciałem zgłosić to dla Vaio Link, ale jak już napisałeś wiedzą już o tym.

kpar
Początkujący

witajcie. od paru dni mam vaio vgn-ns31s i proboje sparowac telefony z lapikiem przez bt. niestety jakos nie mogę. mam viste 32bit z sp1. na komorce niby jest lapik dostepny wsrod urządzen ale jak probuje cos wyslac to pojawia sie komunikat ze weryfikacja usługi nie powiod ła się. gdy zas proboje dodac komorke na laptopie to niestety nie pojawia się zadne dostępne urządzenie bt na liscie. zaznaczam ze probowalem z trzema komorkami. w menedzerze urządzen nie mam zadnego "czegos" z literkami bt lub opisem bluetooth itp. moi drodzy jaki jest problem?!

profile.country.pl_PL.title
mirkrusz9
Nowicjusz

Zainstalowałem SP2 i bluetooth działa lepiej niz bez.przedtem byly problemy ze znajdowaniem sprzetu teraz nie.zainstaluj sterownik bluetooth ponownie jak nie pomoże instaluj SP przed instalacja sterownika.Servis Sony napewno nie pomoże oni nie aktualizuja sterow sami w ogole,trzeba ich męczyć miesiącami o nowe sterowniki i wykazac ze coś w starych jest nie tak!

profile.country.pl_PL.title
mirkrusz9
Nowicjusz

sprawdz czy bt jest zainstalowany w menagerze urzadzen,jak tak to włącz urzadzenie ikonka świeci sie wtedy na zielono.u mnie byl taki programik od sony do właczania sieci i bt właśnie po instalacji SP2 nie potrzebny.

kpar
Początkujący

sprawdz czy bt jest zainstalowany w menagerze urzadzen,jak tak to włącz urzadzenie ikonka świeci sie wtedy na zielono.u mnie byl taki programik od sony do właczania sieci i bt właśnie po instalacji SP2 nie potrzebny.

dzieki za pomoc! w menadzerze urządzen nie mam jednak widocznego BT., zainstalowalem SP2 i tez kicha, nie wykrywa moj vaio urządzen...co teraz radzicie zrobic? moze poprosze was o ten sofcik do wlączania BT (na starym pececie urzywalem blusoleil) albo jakies stery do BT