anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

PROBLEM!!! Mój vaio sam sie restartuje!

MisieQ
Początkujący

PROBLEM!!! Mój vaio sam sie restartuje!

Witam
Mam vaio vgn-FE31M kupilem go na aukcji - z jedno-miesięczną gwarancją rozruchową - niestety laptop okazał sie felerny - mianowicie co jakiś czas bez wiekszego powodu sam sie restartuje - zwykle robil to w tygodniowych odstępach lecz ostatnio zrobil to 2 raz w ciagu 10minut 😕 Nie jest to wina procka - nie przegrzewa sie bo wentylator sie nie wlacza gdy sie uruchamia ponownie nie jest to wina kamerki ani karty sieciowej - mam świeży system (z recovery) - 2x zrestartował sie na necie, 2x na skype i 2x jak wybierałem piosenke w winampie... nie widze zadnych koneksji... jesli ktoś ma jakiś pomysł to byłbym wdzięczny za odpowiedź albo jakąś rade... możliwe że zależy to od zalsilania? bateria lub zasilanie robi jakieś spięcie?

z góry dzieki za wszelką pomoc

pozdrawiam

2 ODPOW. 2
zenekk
Początkujący

Polecam sprawdzenie podglądu zdarzeń oraz wyłączenie we właściwościach systemu automatycznego uruchamiania po awarii systemu.

MisieQ
Początkujący

The description for Event ID ( 19011 ) in Source ( MSSQL$VAIO_VEDB ) cannot be found. The local computer may not have the necessary registry information or message DLL files to display messages from a remote computer. You may be able to use the /AUXSOURCE= flag to retrieve this description; see Help and Support for details. The following information is part of the event: (SpnRegister) : Error 1355.

W event viewer'ze pisze że ten błąd mi powoduje restart systemu - najgorsze jest to że dawniej taki błąd robił mi "microsoft kernel wave audio driver" a wcześniej avastowe rejestry jakieś... wlasciwie pozostałości bo wykasowałem avasta a jego backupowe pliki mi robily błędy. Wywaliłem Nortona - Norton Removerem. Rozumiem gdyby system mnie pytał - oznaczyłem opcje autorestartu w wlaciwosciach systemu - o restart ale on sie poprostu restartuje jakby mu prąd ktoś odciął. 😞 POMOCY!