anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

CRYSIS

serwisrosja
Nowicjusz

CRYSIS

witam!
FZ21Z - kupilem gre Crysis i ja zainstalowalem.Po jego uruchomieniu wyskakuje mi nastepujaca informacja brak d3dx10_34.dll.
Czy ktos moze mi objasnic czego brakuje,ze nie moge jej odpalic (podobno niektorzy z Forum na niej graja......)


Pozdrawiam

4 ODPOW. 4
JedMaster
Początkujący

Wpisz to co napisałeś w google, na pewno znajdziesz na jakiejś stronce ten plik do ściągnięcia potem chyba trzeba go wrzucić do katalogu System32 który znajdziesz w katalogu Windows.

blackfly
Początkujący

przeinstaluj sobie direct X 10 i na pewno zadziała. bo z tego co piszesz to pewna biblioteka z tej paczki ma bład. Jezeli stwierdzisz ze gra Ci słabo "chodzi" to zainstaluj dx9 moze niektorych efektow nie zobaczysz ale bedzie płynniej działała. pzdr

serwisrosja
Nowicjusz

witam!
bardzo dziekuje za podpowiedz , ale mam prosbe z uwagi ze jestem tak ciemny z kompow mozesz mi dac dokladny opis jak przeinstalowac tego DirectX 9 -jak mozna punkt po punkcie.

Z gory dziekuje.

Pozdrawiam

blackfly
Początkujący

mam dla Ciebie zla wiadomosc... otoz dwa dni temu sam sprobowalem to zrobic i jak sie okazalo vista sama w sobie wymaga nowszego directa. aero i cala architektura systemu jest niezgodna z 9 wiec nawet nie proboj tego zainstalowac... moj bład i zaraz usune poprzedni post jednak wczesniej juz czytałem o tym na necie i jak widac jakis nie douczony napisał ze mozna zmienic a nawet nie wyprobował. najlepiej zmien sobie na xp system poniewaz vista poki co nie nadaje sie do gier. moze SP1 cos zmieni ale jak narazie system jest bardzo słaby.