anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Kilka pytań co do VPCF12M1E

Navi_PL
Początkujący

Kilka pytań co do VPCF12M1E

Siemka

Mam kilka pytań co do tego laptopa.
1. Czy to jest ta seria zagrożona nadmiernym przegrzewaniem się??
2. Mój kolega ma słabszy komputer ( tylko go podkręca Game Booster-em )na tórym gry takie jak:
- Arma II
- BFBC2
- NFS World Beta
działają mu dużo płynniej niż mi. Zaraz po zakupie laptopa zainstalowałem Arme II, działała wyśmienicie bez problemów na najwyższych detalach. Po zainstalowaniu Aktualizacji Vaio Update gra ta, oraz wyżej wymienione działają bardzo źle nawet na małych ustawieniach graficznych. I tu jest moje pytanko. Czy istnieje jakiś przycisk, program pre-instalowany który zwiększa moc i wydajność podzespołów w czasie grania? Czy trzeba sobie coś zainstalować osobno? Jak tak to polećcie jakiś program.
3. Czy na obudowie są przyciski do regulacji głośności? Bo ja nie znalazłem.
Z góry dziękuję.

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.pl_PL.title
michal3411
Początkujący

"" 1. Czy to jest ta seria zagrożona nadmiernym przegrzewaniem się?? ""
NVIDIA GeForce 330M GT nie istnieje jeszcze w spisie kart graficznych które NVidia podkręcała
i nie ma jakichkolwiek wieści o tym czy te karty się przegrzewają .

"" 2. Czy istnieje jakiś przycisk, program pre-instalowany który zwiększa moc i wydajność podzespołów w czasie grania? ""
SONY VPCF12M1E ( seria F ) zastępująca serię FW To komputery sprzedawane jako
"" multimedialne kombajny do obróbki wideo i grafiki "" ( segment komputerów multimedialnych )
nie napisze że całkowicie nie nadają się do gier , owszem mają taką a nie inną kartę grafiki
można zagrać w nawet poważne gry , ważna natomiast tu jest konstrukcja komputera
( jak nie zaglądniesz do środka to ciężko to stwierdzić ważny tu jest układ wentylacyjny )
i kilka innych rzeczy ( np. wydajności prądowe elementów na płycie głównej ) .
Producent nie opisuje tego komputera jako nadającego się do gier "" na poważnie "" .
Opisał ten komputer jako multimedialny i takie zadania powinny być przed nim stawiane .

Nie ma żadnych programów , odnośnie opcji turbo boost poczytaj sobie w instrukcji ,
jak zawsze okazuje się że producenci naciągają , bo zawsze wykorzystanie funkcji
turbo boost nie podnosi wydajności w jakiś nadzwyczajny sposób .

"" 3. Czy na obudowie są przyciski do regulacji głośności? Bo ja nie znalazłem. ""
Nie miałem go w rękach to ci nie odpowiem , zazwyczaj klawisz " FN " + ( klawisz funkcyjny ) ,
jeszcze raz kłania się instrukcja .

Pozdrowienia .