anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Zamkniecie ekranu i wylacznie komputera?

Jacek23
Początkujący

Zamkniecie ekranu i wylacznie komputera?

Witam, posiadam od niedawna vaio SZ5 z systemem vista bussines, czy jest jakis sposob (gdzie przelaczyc) zeby po zamknieciu ekranu wylaczal sie tylko lcd, a nie jak teraz ze zasypia lub hibernuje sie i wylacza dostep na internetu. Niestety posiadam wersje systemu ang i cos nie bardzo.....bo nie dosc ze ang to jeszcze przenioslem sie z home xp a jak wiadomo to zupelnie inne systemy:)
Pozdrawiam

4 ODPOW. 4
odmi
Początkujący

Witam, posiadam od niedawna vaio SZ5 z systemem vista bussines, czy jest jakis sposob (gdzie przelaczyc) zeby po zamknieciu ekranu wylaczal sie tylko lcd, a nie jak teraz ze zasypia lub hibernuje sie i wylacza dostep na internetu. Niestety posiadam wersje systemu ang i cos nie bardzo.....bo nie dosc ze ang to jeszcze przenioslem sie z home xp a jak wiadomo to zupelnie inne systemy:)
Pozdrawiam



system inny ale opcje te same

w ustawieniach zarzadzania energia masz "skutek zamkniecia pokrywy" ktory domyslnie ustawiony jest na uspienie kompa

Jacek23
Początkujący

No ale.......gdzie to jest, sorki ale nie kumam wszystkiego po ang. a system mam w ang. Mozesz napisac poprostu gdzie klikac? Dzieki za szybka odpowiedz.

michal_kania
Początkujący

Jeżeli chodzi o angielską wersję visty (w xp jest podobnie) to klikasz prawym prawym przyciskiem myszy na pulpicie i wybierasz 'properties' ew. 'personalize' potem wybierasz zakładkę lub opcję 'screen saver' i 'change power settings...'. nastepnie musisz znaleść pole 'when I close the lid:' lub coś podobnego (w każdym razie 'lid' to znaczy pokrywa)i tam musisz wybrać 'do nothing' wtedy po zamknieciu pokrywy wyłączy Ci sie ekran. Mam nadzieje że pomogłem :slight_smile:

Jacek23
Początkujący

Dziekuje o to mi chodzilo wszystko juz ok, tylko inny problem mam teraz juz nie zwiazany z power i lcd , ale nie wiem czy w tym samym watku czy nowy.........zobaczymy w tym samym zaczne.
Nie moge uruchomic fingerprint,bo nie mam opcji w menu start/programy.
Jak wiadomo trzeba najpierw wprowadzic odcisk palca do systemu, w instrukcji jest napisane ze trzeba wybrac START/PROGRAMY i....Protector Sulte QL i Control Center/ Fingerprint Control Center. No a ja nie mam w programach tego Protector.....
Mzslalem ye w cyasie reinstalacji skasowalem sobie ten program ale chzba nie. na dzsku w sekcji Drivers jest katalog Fingerprint i sa tam pliki sterownika....... A jesli skasowalem to cyz da sie bey ponownej reinstalacji szstemu dodac ten progream fingerprint_
Poydrawiam. Sory za taki glupie pytania