anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

WINDOWS VISTA

gregga
Początkujący

WINDOWS VISTA

Witam,

czy może jest ktoś, kto orientuje się, czy mogę ściągnąć obraz visty i zainstalować ją podając kod z mojej licencji?

szczerze mówiąc chciałbym olać recovery, najlepiej wogole zlikwidować tą partycję ponieważ kupiłem większy i szybszy dysk i chcę zaistalować dodatkowo windowsa xp???

chodzi mi o to, czy taka operacja jest legalna?

1 ODPOWIEDŹ 1
odmi
Początkujący

Witam,

czy może jest ktoś, kto orientuje się, czy mogę ściągnąć obraz visty i zainstalować ją podając kod z mojej licencji?

szczerze mówiąc chciałbym olać recovery, najlepiej wogole zlikwidować tą partycję ponieważ kupiłem większy i szybszy dysk i chcę zaistalować dodatkowo windowsa xp???

chodzi mi o to, czy taka operacja jest legalna?



Mozesz zainstalowac z CD z wersji OEM Vista, kod powinien pasować - moga wystapic problemy z aktywacja systemu, moze byc konieczna aktywacja telefoniczna. Tu zaczyna sie problem bo konsultant MS moze zapytac Cie z jakiego nośnika instalowałes system - prawiodlowa odpowiedz brzmi z dostarczanego wraz z komputerem na ktorym widnieje napis "do rozpowszechniania tylko z nowymi komputerami sony' tyle praktyki. Jednak takiego nosnika nie masz i jest to niezgodne z licencja czyli z prawem.

Na firme SONY mozesz nie liczyc, watpie by wysylali nosniki do z oprogramowaniem.