anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Vista 64bit na FZ i FW

profile.country.en_PL.title
lpiszczu
Początkujący

Vista 64bit na FZ i FW

Cześć,

Używa ktoś może 64bitowej Visty na Vaio FW albo FZ? Nie ma żadnych problemów z kompatybilnością sterowników?
Posiadam FZ i chcę przesiąść się na 4GB RAM, znajomy planuje kupić FW i też chce od razu mieć te pełne 4GB.

Pozdrawiam
Łukasz

14 ODPOW. 14
profile.country.pl_PL.title
prkorzy
Początkujący

Tak, zarówno hibernacja, jak i uśpienie nie sprawiają żadnych problemów.

pepper34
Początkujący

tez mnie to smuci, ja mam FW 21E i tez 32 niestety a nie 64 ,a zdeycdowanie powinno byc , bo parametry ma jak kosa ,a pytalem w salonie np. czy moglbym XP zainstalowac to powiedzieli ze owszem , ale wtedy BLU RAY by nie dzialal wiec lipa

Wiaterek
Początkujący

Tak, zarówno hibernacja, jak i uśpienie nie sprawiają żadnych problemów.


Hm, Groovmaker możesz sprawdzić u siebie, jaki masz nr zainstalowanego sterownika do WfiFi? Powinniśmy, teoretycznie, mieć takie same....

profile.country.pl_PL.title
prkorzy
Początkujący

U mnie jest to Intel(R) WiFi Link 5100 AGN
Wersja sterownika to 12.1.0.14 z dnia 2008-08-28

Wiaterek
Początkujący

U mnie jest to Intel(R) WiFi Link 5100 AGN
Wersja sterownika to 12.1.0.14 z dnia 2008-08-28


Dzięki.

Mam identycznie, i urządzenie, i sterownik. Ale mimo to mam problem z hibernacją od niedawna. Zrzut BSOD następuje dokładnie w momencie próby wyłączenia WiFi -wnioskuję po diodach. Jeśli wyłączy system ją, to ok, następuje hibernacja. Jak nie wyłacza się światełko, to zrzucik. Na dodatek czasem się zhibernuje ładnie, a czasem BSOD -nie udało mi się wyśledzić innych prawidłowości. Na pewno po świeżym restarcie systemu ładnie się hibernuje...