anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Vaio Paranoja..

ArvindJuneja
Początkujący

Vaio Paranoja..

po tragicznych przejściach z moim C2Z/b (zepsuł się a w serwisie Vaio zasugerowano naprawę za 2800pln) ponownie zdecydowałem się na Sony Vaio.. tym razem wybór padł na FW11M.

Zakupu dokonałem ok 2 tygodni temu i ..
zaniepokoiło częste resetowanie modemu na express card (blueconnect), wyglądał to tak jakby laptop odcinał zasilanie..
no i po tygodniu takich rewelacji komp nagle wyłączył dysk... i tak od tamtej pory dysk się wyłącza "od tak" (np. jak wysunę blueraya - tj. tackę - momentalnie słyszę dźwięk wyłączanego dysku twardego a komputer się zawiesza)...

w związku z tym że nie mogłem się dodzwonić do supportu vaio postanowiłem pojechać dzisiaj do salonu.. w salonie niestety mi nie pomogli bo też się nie mogli dodzwonić..

postanowiłem się teraz zarejestrować na stronie...

efektem tego było :

"Active Server Pages error 'ASP 0126'

Include file not found

/vaio/Insert.asp, line 6

The include file 'sonyTrustiveMail.asp' was not found. "

na podstronie:
https://registration.sonystyle-europe.com/vaio/Insert.asp
(chyba ostatni krok rejestracji)
....

powiem tak, jestem ostro zażenowany... takie traktowanie klienta to jest jakiś żart...
vaio i Sony straciły w moich oczach chyba wszystko co mogly stracic..

10 ODPOW. 10
ArvindJuneja
Początkujący

ah i ciekawostka, po zrobieniu complete recovery znajdziecie w systemie linki do np Vaio Guide ale po nacisnięciu ich okaże się że odwołują się do plików których w komputerze nie ma....

fajnie? także przydałby się hint przy recovery że jest to program jednorazowego użytku :))
(tak wiem, może to tylko u mnie tak jest... ale co mi to zmienia?)