anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

vaio a gmail

ddorota
Początkujący

vaio a gmail

mam problem prosze o pomoc.W moim vaio nie jestem w stanie uruchomic wideo czatu na gmail mimo prawidlowo zainstalowanego programu pobranego ze strony gmail.Czy ktos mial podobny problem i potrafil go rozwiazac?

7 ODPOW. 7
profile.country.en_PL.title
lpiszczu
Początkujący

Jakiej przeglądarki używasz?

Łukasz

ddorota
Początkujący

Probowalam zarowno w firefoxie jak i explolerze - i tu i tu dzieje sie niestety to samo. :slight_frown: wyrzuca mnie ze strony w momencie sprawdzania poprawnosci ustawien kamery oraz przy probie nawiazania lub odebrania czatu i to zarowno wideo jak i tylko glosowego.
Pozdr.

jagpoljer
Początkujący

Spróbuj z Google Chrome. Wersja B., ale u mnie działa bez zarzutu. Nie wiem jak z czatem, nie próbowalem.

ddorota
Początkujący

Spróbuj z Google Chrome. Wersja B., ale u mnie działa bez zarzutu. Nie wiem jak z czatem, nie próbowalem.


Sprobowalam :slight_frown:
Przy probie uruchomienia pojawia mi sie komunikat "nastepujacy dodatek plug-in ulegl awarii shockwave flash "

rece opadaja :slight_frown:

profile.country.en_PL.title
lpiszczu
Początkujący

Więc prawdopodobnie tak jak pisałaś w PW chodzi o niekompatybilność z kamerką - FW to nowy laptop na nowej platformie sprzętowej i może Google nie dodało jeszcze obsługi kamerki z VAIO FW.

Gdybyś miała jeszcze jakieś pytania to śmiało pisz - możesz nawet na mojego gmail'a, wtedy odpowiem najszybciej :slight_smile:

ddorota
Początkujący

Więc prawdopodobnie tak jak pisałaś w PW chodzi o niekompatybilność z kamerką - FW to nowy laptop na nowej platformie sprzętowej i może Google nie dodało jeszcze obsługi kamerki z VAIO FW.

Gdybyś miała jeszcze jakieś pytania to śmiało pisz - możesz nawet na mojego gmail'a, wtedy odpowiem najszybciej :slight_smile:


Dziekuje :slight_smile:
pozdrawiam
D.

ddorota
Początkujący

sprobowalam podlaczyc zewnetrzna kamerke-takie same "objawy"
pojawia sie informacja: dodatek plug-in ulegl awarii "shockwave flash "


macie jakis pomysl?

D.