anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Serwis VAIO

jagpoljer
Początkujący

Serwis VAIO

Przeczytałem to co napisał ,,Juneja" o swoich kłpotach z kolejnymi laptopami, przede wszystkim z serwisem. Zrobiło mi sie dziwnie i nie dowierzam, ze to co opisał moze byc prawdą. Tak nie może zchowywac sie polski przedstawiciel światowego przodujacego w dziedzinie elektroniki- producenta. Nie chce mi się w to uwierzyc. Tym bardziej, iz moje doswiadczenia z serwisem są zgola pozytywne. Padł mi system operacyjny. Wirus albo gdzieś przekombinowałem. Nie zrobiłem recovery. Moja wina. Ponieważ wiedze z zakresu komputerowego mam skromniutką, zwrócilem sie mailem do serwisu o pomoc. Grzecznie mi odpisano jak mam wybrnac z kłopotu. Po kilku dniach zadzwonił młody człowiek, który ofiarowal pomoc informując, ze gdybym miał kłopoty z komputerem mam sie do nich w kazdej chwili zwrócić. Jednym słowem Europa. Jestem miłosnikiem SONY. W domu mam elektronikę tylko tej firmy, od dyktafonu przez oddtwarzacz, aparat cyfrowy, radio, telewizir no i laptop;VAIO VGN-FZ21M. Działa bez zarzutu. Chociaz wycisk dostaje mocny. Kłopoty sa tylko z VISTĄ, ale to nie wina producenta. Jedyna uwaga to taka, iz SONY mogłoby wzorem np. DELLA, załączac do laptopa kopię systemu i sterowników. Nie wszyscy kupujacy mają na początku wiedzę jak zrobić kopie systemu. :slight_smile:

3 ODPOW. 3
profile.country.en_PL.title
lpiszczu
Początkujący

Jestem miłosnikiem SONY. W domu mam elektronikę tylko tej firmy, od dyktafonu przez oddtwarzacz, aparat cyfrowy, radio, telewizir no i laptop;VAIO VGN-FZ21M. Działa bez zarzutu.  Chociaz wycisk dostaje mocny. 


HA! Nie jestem jedyny, a już znajomi się ze mnie śmiali, że jestem zboczony na HD i Sony :laughing:

Pozdrawiam :slight_smile:

rodam1
Początkujący

Jest nas wielu

profile.country.pl_PL.title
prkorzy
Początkujący

Dokładnie - ja też przekonałem się do Sony. I choć trzeba płacić trochę więcej, to nie płaci się za nic, tylko za JAKOŚĆ! Teraz mam już drugi laptop Sony, FW31ZJ, wcześniej miałem FZ21M - żadnych problemów, nic! Telewizor - Sony, kino domowe - Sony, kamera HD - Sony, telefon też Sony, ale z Ericssonem :tongue:
Pozdrawiam wszystkich Sony-maniaków!