anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Problem z Bluetooth po instalacji Service Pack2 Vista

wojse
Początkujący

Problem z Bluetooth po instalacji Service Pack2 Vista

Problem jest następujący,po instalacji SP2 na moim VAIO AR71S przestał działać Kreator dodawania urządzeń Bluetooth i lapek nie szuka nowych urządzeń.Dioda Blut.świeci konfiguracja poprawna komp widoczny dla innych urządzeń i odwrotnie bez rezultatu. :slight_frown: Może ktoś już miał taki problem po zainstalowaniu SP2.Dodam,że wszystkie aktualizacje na bieżąco,a sama instalacj SP2 bez problemu.Więc odinstalowałem SP2 i Bluetooth działa kreator normalnie wyszukuje inne urządzenia.Miała być poprawa i lepsze działanie między innymi bluetooth, tu kicha :angry:

12 ODPOW. 12
profile.country.pl_PL.title
mirkrusz9
Nowicjusz

sprawdz czy bt jest zainstalowany w menagerze urzadzen,jak tak to włącz urzadzenie ikonka świeci sie wtedy na zielono.u mnie byl taki programik od sony do właczania sieci i bt właśnie po instalacji SP2 nie potrzebny.

dzieki za pomoc! w menadzerze urządzen nie mam jednak widocznego BT., zainstalowalem SP2 i tez kicha, nie wykrywa moj vaio urządzen...co teraz radzicie zrobic? moze poprosze was o ten sofcik do wlączania BT (na starym pececie urzywalem blusoleil) albo jakies stery do BT

profile.country.pl_PL.title
mirkrusz9
Nowicjusz

w panelu sterowania odszukaj ikonę BT wlącz urządzenie! jak nie ma sterow zainstaluj ze strony vaio odpowiednie dla twego laptopa

rudzion
Początkujący

U mnie pomogło wyłączenie i włączenie BT w menadżerze urządzeń, po włączeniu troche to trwało ale teraz już widzi nowe urządzenia. SONY VAIO FZ21M VISTA SP2