anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Nowy Vaio VGN-FW21M-Rozczarował

sysmikv
Początkujący

Nowy Vaio VGN-FW21M-Rozczarował

Witam.
Doprawdy nie wiem co się stało.Nowy sprzęt ,pierwsze włączenie.I zgodnie z zaleceniem instrukcji operacja Create recvery disc.Napęd optyczny nie działa.Nie zapisuje danych systemowych na płytę DVD.Mało tego .Próba formatowania nowej płyty za pomocą programu z zasobów Visty nie udaje się.Sprzęt oddałem do sklepu. Czekam na info z servisu Sony. Czy mieliście podobny przypadek z fabrycznie nowym egzemplarzem.Zaznaczam produkt Made in China-niestety. :slight_frown:

2 ODPOW. 2
randalff
Początkujący

Witam. Mój problem polega z kolei na uszkodzonym dysku od począdku nie można było utworzyć dysków przywracania po awarii a po przywróceniu z partycji recovery pojawił sie jakiś błąd , zainstalował się sam windows bez programów i sterowników.

tctreton
Początkujący

Ja zakupiłem aw11z, po 3 dniach oddałem gdyż prawie wszystko funkcjonowało źle, a mianowicie:
- czytnik lini papilarnych najpierw działał prawidłowo a potem niby był ale system twierdził że mam go podłączyć (niby jak ? rozkręcic kompa i szukać wtyczki),
- cały system ładował się starsznie długo, około 10 min. cały czas podczas tej niby pracy cos mielił na twardzielu,
- karta graficzna przegrzewała się nawet przy korzystaniu z google earth, update driverów nic nie pomógł,
- napęd blu-ray równiez jakoś szwankował - niezależnie jaka płytę wlożyłem to najpierw mieli z 2 min. a potem albo wyświetlił bła odczytu albo wkońcu pokazał zawartość dysku,
- i chyba co najgorsze to podczas aktualizacji systemu w kółko instalował jakies aktualizacje składające się z 3 etapów, caly czas restart i od nowa, i od nowa,

Recovery nic nie pomogło. Więc oddałem i czekałem na ekspertyzę 2 tygodnie, potem jak już stwierdziliże to jednak nie moja wina to dostarczyli mi drugiego nowego.

Co prawda czytnik lini papilarnych już działa, podobnie z napędęm, ale reszta do dupy. Grafa się grzeje niemiłośernie, komp uruchamia się strasznie długo i te update systemu.

Dla mnie porażka, więcej soniacza nie kupie.

PS. a na infolini ściema że to takie normale i wogóle, sprzęt mogą przyjąć do ekspertyzy ale jeśli nic nie znajda to mam zapłacic 350 euro za hmmm fatygę ?