anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

nowy posiadacz

michal1987
Początkujący

nowy posiadacz

Wlasnie stalem sie posiadaczem nowego vaioVGN-NR21 .To jest moj pierwszy laptop i totalnie sie nie znam .chodzi mi o to ze nie chce niczego zepsuc,a wrecz przeciwnie chcialbym dowiedziec sie jak postepowac aby dzialal mi jak najlepiej i jak najdluzej.zrozumcie kazdy kiedys mial taki problem z pierwszym laptopem.dzieki

1 ODPOWIEDŹ 1
scare
Początkujący

"kazdy kiedys mial taki problem z pierwszym laptopem" raczej nie.

"nie chce niczego zepsuc" nie chcę nie wystarczy. Do noszenia kup jakąś sensowną torbę nieprzemakalną i reszta jak przy normalnym blaszaku, nie zalewaj napojami klawiatury, nie używaj w wannie, jak zasypiasz z laptopem to przynajmniej staraj sie zamknąć ekran, punktem newralgicznym większości laptopów są słabe zawiasy - całe szczęści vaio to nie dotyczy

"chcialbym dowiedziec sie jak postepowac aby dzialal mi jak najlepiej" przeczytaj instrukcje jaką dostałeś z laptopem. Na stronie jest kilka tutoriali (link chyba na stronie głównej) jak korzystać z niektórych aplikacji do kompa dołączonych, dbaj o baterię tzn. nie rozpinaj zasilania co 3 minuty i za kolejne 3 podłączaj(permanentnie oczywiście, sporadycznie kiedy jest taka potrzeba nie gra roli).

Fajny temat zapuściłeś :smileygrin:

pozdrawiam, i dbaj o lapka, bo jak widzę niektóre zapuszczone to aż się serce kraja.

Aha, jak nie chcesz żeby powycierała sie obudowa (szybko to nie nastanie, ale na tle innych marek postępuje to dosyć szybko) na prawo od touchpada zakup myszkę.