anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

model pcg-8y3m,po wbiciu nr seryjnego i kodu produktu pokazuje mi model vgn-ar41l

koltunek
Początkujący

model pcg-8y3m,po wbiciu nr seryjnego i kodu produktu pokazuje mi model vgn-ar41l

witam,czy moze ktos mi wytlumaczyc to:na lapie mam naklejke z na ktorej jest napisane ze jest to model PCG-8Y3M,ale po wbiciu na stronie sony waio nr seryjnego i kodu produktu wyswietla mi ze jest to model VGN-AR41L,moje pytanie bierze sie z tad,ze padl mi system i musze go postawic na nowo,a niezgralem driverow z kompa i chce je sciagnac ze strony sony vaio,ale musze byc pewny ze to sa wlasciwe drivery,czy moze mi ktos wytlumaczyc czemu na naklejce jest taki model a po wbiciu seriala online wyswietla mi inny,z gory dziekuje za odpowiedz

13 ODPOW. 13
profile.country.en_PL.title
lpiszczu
Początkujący

To pewnie chodzi o niekompatybilność językową sterowników. Model jest przeznaczony na USA i nie ma polskich odpowiedników programów VAIO. Niech zrobi recovery lub zainstaluje ponownie system po angielsku, powinno pomóc. Możesz ewentualnie pościągać sterowniki z europejskich modeli i sprawdzić czy podpasują, jeżeli wybierzesz europejski odpowiednik o tych samych parametrach to powinno być OK.

Saco22
Początkujący

Recovery nie może zrobić ponieważ stracił wszystko z dysku. Wcześniej miał viste po pl a teraz zmienił na xp ale bez sterów został. Czyli spróbować zainstalować xp ale po angielsku czy trzeba jakąś specjalną wersję anglojęzyczną?

profile.country.en_PL.title
lpiszczu
Początkujący

Czekaj, miał Viste po PL i wszystkie stery mu działały?

Saco22
Początkujący

Przepraszam za opóźnienie ale nie moglem się dodzwonic do szwagra:/ Musze troszkę sprostować. Na laptopie zainstalowany oryginalnie był xp. W PL robiony był format i chulało wszystko pod xp pl. Tylko ze foramt robiony był w serwisie i nie wiem jak oni to instalowali.