anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

model pcg-8y3m,po wbiciu nr seryjnego i kodu produktu pokazuje mi model vgn-ar41l

koltunek
Początkujący

model pcg-8y3m,po wbiciu nr seryjnego i kodu produktu pokazuje mi model vgn-ar41l

witam,czy moze ktos mi wytlumaczyc to:na lapie mam naklejke z na ktorej jest napisane ze jest to model PCG-8Y3M,ale po wbiciu na stronie sony waio nr seryjnego i kodu produktu wyswietla mi ze jest to model VGN-AR41L,moje pytanie bierze sie z tad,ze padl mi system i musze go postawic na nowo,a niezgralem driverow z kompa i chce je sciagnac ze strony sony vaio,ale musze byc pewny ze to sa wlasciwe drivery,czy moze mi ktos wytlumaczyc czemu na naklejce jest taki model a po wbiciu seriala online wyswietla mi inny,z gory dziekuje za odpowiedz

13 ODPOW. 13
profile.country.en_PL.title
lpiszczu
Początkujący

PCG-xxx to jakieś oznaczenia serwisowe albo dla płyty głównej. Skoro strona mówi, że masz Vaio AR to masz AR. AR to duża, 17 calowa seria więc łatwo ją rozpoznać na pierwszy rzut oka.

Poza tym nawet jeśli wybierzesz złe drivery to i tak podczas instalacji wyplują błąd i się nie zainstalują.

Pozdrawiam,
- Łukasz

koltunek
Początkujący

wielkie dzieki za odpowiedz,wlasnie na taka liczylem,jeszcze raz serdeczne dzieki

Saco22
Początkujący

Witam. Takie pytanko odnośnie modelu. Mój model to PCG-7M1L i po wbiciu numerów wspomnianych w temacie postu na stronie vaio wyskakuje ze zły nr podaje. Dałby rade ktoś mi powiedzieć jaki to będzie model albo jakie sterowniki powinienem ściągnąć?

profile.country.en_PL.title
lpiszczu
Początkujący

Witam. Takie pytanko odnośnie modelu. Mój model to PCG-7M1L i po wbiciu numerów wspomnianych w temacie postu na stronie vaio wyskakuje  ze zły nr podaje. Dałby rade ktoś mi powiedzieć jaki to będzie model albo jakie sterowniki powinienem ściągnąć?


Cześć,
Model Twojego laptopa jest napisany małymi literkami nad ekranem, lub pod po lewej lub prawej stronie w zależności od modelu. Zaczyna się VGN-xxxxx.

Jeśli chcesz zalogować się do strony pobierania sterowników możesz użyć 15 numerowego numeru seryjnego znajdującego się na naklejce, znajdującej się na spodzie laptopa.

Pozdrawiam :smileyhappy:,
Łukasz

Saco22
Początkujący

Witam. Takie pytanko odnośnie modelu. Mój model to PCG-7M1L i po wbiciu numerów wspomnianych w temacie postu na stronie vaio wyskakuje  ze zły nr podaje. Dałby rade ktoś mi powiedzieć jaki to będzie model albo jakie sterowniki powinienem ściągnąć?


Cześć,
Model Twojego laptopa jest napisany małymi literkami nad ekranem, lub pod po lewej lub prawej stronie w zależności od modelu. Zaczyna się VGN-xxxxx.

Jeśli chcesz zalogować się do strony pobierania sterowników możesz użyć 15 numerowego numeru seryjnego znajdującego się na naklejce, znajdującej się na spodzie laptopa.

Pozdrawiam :smileyhappy:,
Łukasz


Wszystko cacy, dzięki. Mój model to vgn-fs980. Tylko jeszcze mały problem. Nie ma go na liscie:( Są modele FS od 100 do 500 A 980 nie ma... Znajde tutaj taki model czy szukać w google? Z góry dziękuję za pomoc i również pozdrawiam!

profile.country.en_PL.title
lpiszczu
Początkujący

Hej,

Sprawdź tutaj :wink:

Pozdrawiam,
Łukasz

Saco22
Początkujący

Hej,

Sprawdź tutaj :wink:

Pozdrawiam,
Łukasz


Trafiłem tutaj przed godziną i ściągnąłem stery do karty graficznej i dźwiękowej ale mi ich nie przyjmuje:( wywala mi błąd not valid for this comp... Może trzeba w uporządkowanej kolejności je instalować?

profile.country.en_PL.title
lpiszczu
Początkujący

Rozumiem, że robiłeś formata? Czy wiązało się to ze zmianą języku systemu?

Saco22
Początkujący

Prawdopodobnie tak. Szwagier dostał tego laptopa ze stanów i sam formata robił. Wiec najprawdopodobniej. Ale nie wiem o co dokładnie chodzi. A co w takim razie należy zrobić?