anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

czyszczenie matrycy VGN-FZ31M

gregga
Początkujący

czyszczenie matrycy VGN-FZ31M

witam,

pisze, bo wystraszył mnie dzisiaj przesympatyczny pan sprzedawca z Centrum Sony, że jak wyczyszcze moją matrycę "zwykłym" płynem dostępnym w sklepach to na pewno ją uszkodzę - oczywiście mu nie wierze - ale moje pytanie, czy macie moze jakies sprawdzone ( i tanie) środki do czyszczenia matryc?

dzieki za odp.

pzdr

4 ODPOW. 4
scare
Początkujący

Ja tam czyszczę zwykłym płynem do szyb i nie ma problemu. Mam co prawda inny model vaio niż twój, ale wątpię aby różniły się jakimiś powłokami zewnętrznymi narażonymi na działanie płynu do szyb. A jako ściereczkę najlepiej użyć mikrofibrą.

profile.country.pl_PL.title
tomparis
Początkujący

He he he
dobre
ot cała pollityka Sony!
musisz kupować tylko produkty sony, nawet wtedy gdy płyn do czyszczenia LCD kupiony w sklepie obok za 10zł ma ten sam skład chemiczny co kupiony z logiem Sony.
Wszystko musisz kupować z logiem sony bo inaczej wszystko uszkodzisz!!!
Paranoja. Myślę, że ludzie na tytle są inteligetni by dokonywać właściwych wyborów omijając szerokim łukiem sklepy SONY.
Nikt nie ma prawa narzucać mi czegokolwiek - niestety SONY o tym nie wie.
Pozdrawiam

profile.country.en_PL.title
lpiszczu
Początkujący

He he. Ja czyszczę szmatką od Sony ( :laughing: ) ale na szczęście dostałem za darmo od serwisu i zwykłą wodą :slight_smile:

arkady_p
Początkujący

:laughing: Odnoszę wrażenie, że odkąd SONY zaczęło hurtowo produkować się w chinach, to w ogóle straciło kontakt z rzeczywistością.
Np. Ich pomoc techniczna umieszczony na dysku HDD obraz partycji uważa za recovery... :slight_smile: Zabawne. Do niedawna recovery oznaczało znacznie więcej - możliwości wyboru instalowanych komponentów. Dzisiaj żółtki wiedzą lepiej co dla konsumenta najlepsze. Mamy obraz dysku z reklamą na której SONY zrobiło kasę: McAfee, Office i parę innych trialo-reklam. Ot XXI zżółkły wiek! :grin:
Nie wspomnę o niekompletnym wsparciu oprogramowania systemowego na stronie pomocy technicznej... Śmiech! :slight_smile:
UWAGA!
Każdy niezadowolony konsument z bezczelnie narzuconej przez korporację SONY konfiguracji laptopa, ma prawo zaskarżyć SONY VAIO do Rzecznika Praw Konsumenta.