anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Bateria Vaio VGN-FZ21Z

art711
Początkujący

Bateria Vaio VGN-FZ21Z

Witam
Kupilem laptopa jakies 1,5 roku temu i niestety bateria teraz wytrzymuje jekies 10 15 min. Czy macie podobny problem czy pytac w serwisie ......
Artur

5 ODPOW. 5
profile.country.en_PL.title
lpiszczu
Początkujący

Cześć,

Jak intensywnie używałeś baterii? Na jakim planie zasilania pracujesz?

To może być zużycie baterii, ale coś za szybko to się stało. Czy bateria ładuje się do 100%?

W serwisie raczej nie ma co pytać, gwarancja na baterie trwa chyba 6 miesięcy, ale zawsze możesz się upewnić.

Pozdrawiam,
Łukasz

art711
Początkujący

Witam
Laptop używany 50 % internet , rozrywka 50 % praca czyli jakieś 4-8 h dziennie. Kupiłem go bo poprzedni Asus zrobił się trochę " wolny". Asusa używałem w identyczny sposób przez 4 lata , teraz nawet po 1,5 roku gdy leżał nie używany z rozładowaną baterią ! , działa. Stan baterii określam na 75 % nowej :slight_smile: A w Sony hmm... kłania się sklep i ponad 600 PLN. No i niestety Sony był już naprawiany ( wymiana płyty głównej ). Jedyne co zostaje to piękny ekran i mocny "piecyk" no i kłania się MADE IN CHINA :slight_smile:
Pozdrawiam

profile.country.en_PL.title
lpiszczu
Początkujący

Zadzwoń dla pewności na VAIO Link, może jeszcze uda Ci się naciągnąć ich na nową baterię... Mi dali od ręki, nawet kiedy o to ich nie prosiłem, więc skoro nimi tak szastali to może mają ich nadmiar :wink:

art711
Początkujący

No w końcu dostałem konkretną odpowiedź :slight_smile: Jedynym wyjściem w tej sytuacji jest zakup nowej baterii za 890 PLN !!! ( Made in China oczywiście , zamienników brak ). Pozdrawiam wszystkich i proponuję zastanowić się przed zakupem takich laptopów.

sc77
Początkujący

Ja mam niestety to samo 😞 Bateria po roku uzywania komputera wytrzymuje 10-15 minut. To sie nie zdarza po tak krotkim czasie z zadnym innym komputerem !!
Uzywalem i Fujitsu, Asusa, HP czy Compaq i nigdzie. Nowa bateria oczywiscie nieadekwatnie duzo, zamiennikow nie ma, serwis sony zlewa sprawe.
Tym wlasnie zrazili mnie do kupienia kolejnych produktow SONY. Nie mowie tu o kolejnym laptopie, ale generalnie o SONY skoro maja takie podejscie do klienta, ktory juz dokonal zakupu. Z lapem jeszcze sie chwile pomecze i wymienie ale nie bedzie to juz SONY !!!!