anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Aktualizacje Vista i FW31ZJ

leszek.ma
Początkujący

Aktualizacje Vista i FW31ZJ

Witam, od kilku dni mam Vaio FW31ZJ, sprzęt jest super, są tylko dwa problemy:
1. Laptop jest naładowany softem Sony na maxa, po kilka aplikacji do każego typu plików ( Audio, Video itp. ) po co to komu 😞 masakra jakaś.

A drugi problem bardziej uciążliwy to : Komputer przy restarcie lub wyłączaniu po wylogowaniu wyświetla info : Trwa konfigurowanie aktualizacji krok 2z3 - ( odlicza %) Nie wyłączaj komputera. - tak się dzieje jak się wyłącza, a jak się podnosi to wyświetla : Twa konfigurowanie aktualizacji krok 3z3 - (odlicza %)." I trwa to dość długo. No i niby nie było by w tym nic dziwenego gdyby rzeczywiście między restartami były instalowane jakieś aktualizacje, ale nie jest nic instalowane. Aktualizacje mam ustawione tak any automatycznie były pobierane ale nie instalowane. I Co WY na to ? Czy mozna jakoś sprawdzić która z aktualizacji powoduje coś takiego ? albo co innego moze powodować coś takiego ?

Pozdrawiam
Leszek

12 ODPOW. 12
gigaman
Początkujący

Miałem to samo i udało mi się tego pozbyć... niestety nie pamiętam już jak 😕 przeszukując swoją historię w przeglądarce skojarzyła mi się ta strona: http://support.microsoft.com/kb/822798 możliwe, że któraś z tych metod pomoże. jak komuś się uda nich napisze jak, na może na przyszłość i mnie się jeszcze przyda... życzę powodzenia.

profile.country.pl_PL.title
prkorzy
Początkujący

Wszystko pięknie, doceniam Wasze rady, ale co w sytuacji, gdy odinstalowałem McAfee, a aktualizacje wciąż nie chcą się instalować? Obecnie mam Norton AntiVirus 2009, czy on też blokuje te aktualizacje?
Jeszcze jedno - przeglądałem historię aktualizacji i znalazłem tam jeden element (KB955430), który dwukrotnie wymieniony jest jako niezainstalowany ("Niepowodzenie), a raz jako zainstalowany. Zwariować można z tymi aktualizacjami.... U mnie komputer też uruchamia się około 7 minut... :angry:

dominik8303
Początkujący

Witam :slight_smile:
Odnośnie problemu niekonczących się aktualizacji Visty przy zamykaniu i odpalaniu systemu.
Miałem ten sa problem na Vaio FW41. Wiele razy przeinstalowywałem system ale przecież ile można:)
Przejżałem aktualizacje które sciąngął i zainstalował windows update.
jak sie okazało u mnie całe zamieszanie robiły aktualizacje oprogramowania którego nie mam mianowicie Outlooka (korzystam z Thunder....) i Publishera :slight_smile: Przy okazji okazji odinstalowałem wondows search. Od tego momentu komp smiga jak marzenie.
A przy okazji został wyeliminowany jeden dodatkowy problem mianowicie ciagłej pracy dysku twardego zaraz po starcie. Pracował przez jakies 10min non stop:)