anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

photomusic

profile.country.PL.title
photomusic
Użytkownik

photomusic

SONY A700

128 ODPOW. 128
profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

photomusic napisał(a):

Ciesze się że się podoba ;)
Coś nowego...



Jeżeli mogę wyrazić swoje zdanie to zrobiłeś plastik-fantastik a ja nie lubię takiego efektu. Jeżeli już koniecznie ktoś chce poprawiać urodę kobiet to delikatnie, aby nie robić plastiku z twarzy. No i Twoja mania do nadmiernego wyostrzania zdjęć - nie wiem czy wszystkich ale na portretach to widać najbardziej i najbardziej przeszkadza. Więc w tym przypadku jestem na nie.

profile.country.PL.title
photomusic
Użytkownik

Jeśli chodzi o wyostrzenie to...masz rację.Efekt jest paskudny.
Oryginał jest bardzo gładki.Jeśli chodzi o wyostrzenie to staram się go unikać jak ognia,co najwyżej dodać go miejscowo.Na ogół zamiast wyostrzenia stosuję interpolację,po czym bardzo delikatnie dodaję wstępne wyostrzenie na poziomie 0.4pix.

Na forum obowiązuje rozdzielczość 800.Aby obraz jakoś wyglądał po zmniejszeniu stosuję jakiś skrypt-efekt jest przyznaję-opłakany.

Jeśli chodzi o modelkę,to jej urody nie trzeba poprawiać-jest piękna.
Makijaż również został wykonany perfekcyjnie.
Jeśli chodzi o plastik-fantastik,to do rana będzie gotowy.Już teraz mamy 23 warstwy...
;)

profile.country.pl_PL.title
kuraq.
Poszukiwacz

23 - świecone czymś?
24 - ale o co chodzi?

profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

photomusic napisał(a):


Na forum obowiązuje rozdzielczość 800.Aby obraz jakoś wyglądał po zmniejszeniu stosuję jakiś skrypt-efekt jest przyznaję-opłakany.



Nie wiem, czy zrobiłeś to celowo ale czy obejrzałeś zdjęcie po zmniejszeniu i po wstawieniu na forum?
Co do treści zdjęcia to pomysł O.K. co do wykonania nie wypowiem się bo w tej chwili korzystam z laptopa a przy tego typu zdjęciach jednak potrzebna jest duża dokładność w odwzorowaniu świateł i cieni.

profile.country.en_GB.title
spoltrebor1ofcej
Początkujący

23 - jeżeli mówisz, że urody modelki nie trzeba poprawiać to dlaczego to zrobiłeś, no chyba że to wina tego "wyostrzenia"

24 - tutaj nie rozumiem tego efektu a'la tani tabloid, te kwadraciki? co to ma być?

profile.country.PL.title
Brus..
Poszukiwacz

trebor napisał(a):


24 - tutaj nie rozumiem tego efektu a'la tani tabloid, te kwadraciki? co to ma być?



to chyba zgodne z tym co "kolega" photomusic napisał na forum KKM
"Na sony.pl mam śmietnik a nie album.
Idealnie komponuje się z tym wysypiskiem.Nie cierpię sony i wszystkiego co z nim związane."

profile.country.en_GB.title
spoltrebor1ofcej
Początkujący

Myślałem, że taka jest sytuacja. No cóż bywa, ja płakać nie będę :P

profile.country.PL.title
photomusic
Użytkownik

Brus napisał(a):


"Na sony.pl mam śmietnik a nie album.
Idealnie komponuje się z tym wysypiskiem."


Fotografie które tutaj zamieszczam choć są moją własnością,to jednak są odrzutami lub projektami postprodukcji i jako takie trudno je kwalifikować do jakiegokolwiek albumu.Na ogół trafiają właśnie do śmietnika.Zanim to jednak nastąpi,ciekaw jestem niezależnej opinii-co jest nie tak i dlaczego?
Zamieszczone przeze mnie fotografie jako produkt wybrakowany stanowią duży kontrast w stosunku do prac zamieszczonych w galeriach użytkowników,niezależnie od tego czy ktoś to zauważa,czy nie,to jednak jest to kontrastowa kompozycja.

Brus napisał(a):

Nie cierpię sony i wszystkiego co z nim związane."


Moja niechęć do Sony wynika z przykrych doświadczeń związanych z produktami oraz z serwisem a NIE z użytkownikami (!).

kuraq napisał(a):

23 - świecone czymś?


Tak.LEE Filters CTO

kuraq napisał(a):


24 - ale o co chodzi?


Copyrights ;)

profile.country.pl_PL.title
maro_ka
Początkujący

photomusic napisał(a):

Brus napisał(a):


"Na sony.pl mam śmietnik a nie album.
Idealnie komponuje się z tym wysypiskiem."


Fotografie które tutaj zamieszczam choć są moją własnością,to jednak są odrzutami lub projektami postprodukcji i jako takie trudno je kwalifikować do jakiegokolwiek albumu.Na ogół trafiają właśnie do śmietnika.Zanim to jednak nastąpi,ciekaw jestem niezależnej opinii-co jest nie tak i dlaczego?
Zamieszczone przeze mnie fotografie jako produkt wybrakowany stanowią duży kontrast w stosunku do prac zamieszczonych w galeriach użytkowników,niezależnie od tego czy ktoś to zauważa,czy nie,to jednak jest to kontrastowa kompozycja.

Brus napisał(a):

Nie cierpię sony i wszystkiego co z nim związane."


Moja niechęć do Sony wynika z przykrych doświadczeń związanych z produktami oraz z serwisem a NIE z użytkownikami (!).

kuraq napisał(a):

23 - świecone czymś?


Tak.LEE Filters CTO

kuraq napisał(a):


24 - ale o co chodzi?


Copyrights ;)




:c34
Pokaż zatem prace które nie są obciachem...

profile.country.pl_PL.title
kuraq.
Poszukiwacz

photomusic napisał(a):


kuraq napisał(a):

23 - świecone czymś?


Tak.LEE Filters CTO


Świecisz filtrami CTO? :P

photomusic napisał(a):


kuraq napisał(a):


24 - ale o co chodzi?


Copyrights ;)



Dajesz zdjęcie zmasakrowane brzydkimi kwadratami w imię praw autorskich? Nie rozumiem troszkę tego...