anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

photomusic

profile.country.PL.title
photomusic
Użytkownik

photomusic

SONY A700

128 ODPOW. 128
profile.country.PL.title
photomusic
Użytkownik

:c37
Oglądając z zapartym tchem owoce V pleneru,z wypiekami na policzkach czekając na nowe wrzuty,przypomniałem sobie,że również mam tutaj swoją "galerię" w której mogę poddać konstruktywnej krytyce swoje prace.
Co powinienem zmienić,aby choć trochę zbliżyć się do tego co prezentują ci którzy mi tutaj na tym forum dogryzają? :c71

;)

profile.country.pl_PL.title
maro_ka
Początkujący

Zastanawiam się gdzie kończy się fotografia a zaczyna grafika... Uważam, że programy graficzne powinny służyć do wsparcia przy obróbce zdjęcia a nie wyręczać w 99% fotografa.

Samochód nawet ładny tylko ja widzę odbite gałęzie w szybie a na zdjęciu ich brak, mam wrażenie że samochód sobie leci w powietrzu jak pies z The Neverending Story.

Dla mnie to nie jest zdjęcie... :rolling_eyes:

profile.country.PL.title
photomusic
Użytkownik


Dla mnie to nie jest zdjęcie... :rolling_eyes:


Zgadzam się.To nie jest zdjęcie.
To jest fotografia.
Ciemnia od samego początku była nierozerwalnie związana z zdjęciami.Dziś role ciemni,rubinowych foli i chemii pełni "ciemnia cyfrowa".
;)

profile.country.pl_PL.title
maro_ka
Początkujący

Fotografią również bym tego nie nazwał :c18
Ciemnia może i była nierozerwalnie związana ze zdjęciami ale filozofowanie i teoretyzowanie niestety nie :c11

TMiN-----
Początkujący

Tak sobie myślę że fajnie było by zapytać co sądzicie o mojej pracy , ale zadając pytanie

photomusic napisał(a):


Co powinienem zmienić,aby choć trochę zbliżyć się do tego co prezentują ci którzy mi tutaj na tym forum dogryzają? :c71

;)



ty po prostu szukasz pretekstu do kolejnego sporu na forum.

Co do Twojej pracy to widać że włożyłeś trochę pracy w to i szanuję to (nawet mi się podoba, plakacik był by nawet niczego sobie) , co do Twojej postawy to coś mi mówi, że nie należy w ogóle Ci odpisywać..... i tak też mam zamiar od tej pory robić. Pozdrawiam i żegnam definitywnie. :c9

profile.country.PL.title
photomusic
Użytkownik

Nie rozumiem.
Co jest złego w tym,że początkujący foto-amator pragnie równać do bardziej zaawansowanych fotografów?
Codziennie w Polsce sprzedaje się wiele aparatów SONY,tutaj w dziale Galeria dzieje się niewiele.Ciekawe dlaczego...

Dziękuję za opinię i cenne wskazówki.

TMiN-naprawdę lubię zaglądać od czasu do czasu na Twoja stronę.Również polecam ją swoim znajomym.Dobra robota.

Pozdrawiam ;)

profile.country.en_GB.title
.cezar.
Początkujący

photomusic napisał(a):

Poniższy kolaż powstał z czterech moich zdjęć.
Pomysł wziął się z stąd,iż tak do końca w przypadku tego samochodu niema pewności,szczególnie na autostradzie,czy on jedzie,czy już leci..

Szkoda tego pięknego auta na kolaż(?) lub inną grafikę rodem z okładki zeszytu. A jeżeli miałbym już się na temat tego czegoś wypowiedzieć, to powiem tylko tyle, że za ciemno.
mas2.JPG - po pierwsze perspektywa - widać, że nie miałeś zbyt szerokiego pola manewru, ale nie musiałeś aż tak nisko... Po drugie odbicia na masce nie wyglądają korzystnie (próbowałeś z polarem?). Po trzecie zbyt nachalna winieta. Generalnie zdjęcia sprawia wrażenie przypadkowego, ratowanego trochę na siłę.
pzdr

profile.country.PL.title
photomusic
Użytkownik

Trochę ciemnej grafiki...

profile.country.pl_PL.title
destin6
Poszukiwacz

Pan Janusz - bardzo fajny klimat i super ostrość
Kwiatek - wygląda jak z plakatu i chyba najbardziej mi się podoba :c4 "Lubię to :thumbsup: "

profile.country.PL.title
photomusic
Użytkownik

Ciesze się że się podoba ;)
Coś nowego...