anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

photomusic

profile.country.PL.title
photomusic
Użytkownik

photomusic

SONY A700

128 ODPOW. 128
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

photomusic napisał(a):

Oj kris.Jesteś obrażony o tego Lightroma3 i RCC ?
Powinieneś się cieszyć z tego, iż masz za darmo możliwość pracy z Lr na kablu.
Ja również wielu rzeczy nie wiem,nie rozumiem i nie potrafię,a mimo to nie wstydzę się po prostu zapytać.
Pozdrawiam ;)


Obrażony :c7
Obrażają się politycy i dzieci. Ja wbrew twojej opinii mam wszystko na swoi miejscu i daleko mi do obrażania się. Nie widzę nawet powodu i nie bardzo wiem czemu mieszasz LR3&RCC do twojego albumu.
Mnie po prostu to zdjęcie odrzuca i na miejscu tej dziewczyny zrobiłbym coś niemiłego za taką obróbkę, po której piękna dziewczyna wygląda jak koszmar z najciemniejszych snów. Za dużo się naczytałeś o retuszu zdjęć i brakuje UMIARU. Wszystko jest dobre, ale musisz wiedzieć gdzie jest granica, po której zdjęcie staje się kiczem.

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.PL.title
photomusic
Użytkownik

kris napisał(a):

... Ja wbrew twojej opinii mam wszystko na swoi miejscu i daleko mi do obrażania się. Nie widzę nawet powodu i nie bardzo wiem czemu mieszasz LR3&RCC do twojego albumu.
Mnie po prostu to zdjęcie odrzuca i na miejscu tej dziewczyny zrobiłbym coś niemiłego za taką obróbkę, po której piękna dziewczyna wygląda jak koszmar z najciemniejszych snów. Za dużo się naczytałeś o retuszu zdjęć i brakuje UMIARU. Wszystko jest dobre, ale musisz wiedzieć gdzie jest granica, po której zdjęcie staje się kiczem.



kris
kiciusiu
Zwróć uwagę na pisownię.Np.,powinno być "Twojej" a nie "twojej" i "Ci" a nie "ci".

Jeśli chodzi o zdjęcia.
Oryginał:
www.forum.sony.pl/
download/file.php?id=40858&mode=view&customview=true
I po retuszu:
http://img707.imageshack.us/img707/954/nikola2.jpg
http://img215.imageshack.us/img215/4116/nikola1.jpg
Ale...de gustibus non est disputandum.

Ad extremum.
Jeśli chodzi o Ciebie,to piszesz tu na forum strosząc pióra w ogonie,pewny i dumny swoich racji.Więc gdy ktoś zwróci Ci uwagę,że nie sprawdziłeś faktów,wszystko to pęka jak bańka mydlana.
Ad exemplum:
www.forum.sony.pl/
viewtopic.php?f=190&t=5357&st=0&sk=t&sd=a&start=60

To tak,jakby chodzić dumnym krokiem z wymowną mokrą plamą z przodu spodni.

Pozdrawiam ;)

profile.country.pl_PL.title
BuBu__
Początkujący

photomusic, w innym temacie Kris jednoznacznie napisał, że linki do cudzych zdjęć obrobionych wedle Twojego widzimisię wklejasz w temacie osoby, do której te zdjęcia należą .
A teraz się tylko powtórzę
To jest Twója galeria, zajmij się wstawianiem zdjęć, a prywatne wycieczki odbywaj na PW.

profile.country.pl_PL.title
kuraq.
Poszukiwacz

Czołem.
1 - mnie razi brak przestrzeni po lewej i cień w PD rogu.
2 - słaba perspektywa znowu coś PD rogu.
3 - ciekawe, ale wyprostowałbym i dał więcej lewej strony;]
4 - głowny motyw słabo widoczny, mnóstwo niepotrzebnej przestrzeni, brzydkie odblaski od lampy błyskowej.
5 - :thumbsup:
6 - Jest okej.
7 - krzywdząca obróbka.
Pracuj nad zdjęciami :c20

profile.country.PL.title
photomusic
Użytkownik

Dziękuję.
Jeśli chodzi o modelkę,to mam zgodę na umieszczenie na tym forum, tylko tych dwóch fotografii.
;)

Niniel
Początkujący

Ja nie wiem co robisz z tymi zdjęciami, ale one są takie "ostre", że aż rysy twarzy stają się kanciaste 😛
Zdjęcie modelki bez okularów jest lepsze i mniej przeostrzone od tego ostatniego.
Koncertowe mają fajne kolory, ale tak jak ktoś wcześniej stwierdził, szkoda że nie miałeś lepszego miejsca.
A z pierwszej wrzutki to mi się podoba kogut, one zawsze robią jakieś dziwne miny;p

ps. a zdjęcia które pozwoliłeś sobie obrobić to zwyczajnie je zepsułeś

profile.country.pl_PL.title
BuBu__
Początkujący

Niniel napisał(a):

ps. a zdjęcia które pozwoliłeś sobie obrobić to zwyczajnie je zepsułeś


Podpisuję się po tym, są mało przyjemne w odbiorze, z resztą tak samo jak foto nr 10 :c9
Tu idealnie sprawdza się zdanie "co za dużo, to nie zdrowo..."

profile.country.en_GB.title
spoltrebor1ofcej
Początkujący

kris napisał(a):

na miejscu tej dziewczyny zrobiłbym coś niemiłego za taką obróbkę, po której piękna dziewczyna wygląda jak koszmar z najciemniejszych snów.


moim zdaniem to się tyczy i 7, i 10
aż szkoda tej dziewczyny mi się zrobiło :|

photomusic napisał(a):


Ale...de gustibus non est disputandum.


photomusic napisał(a):

Ad extremum.


photomusic napisał(a):

Ad exemplum


a to sposób na pokazanie mądrości i wiedzy? bo jak tak, to jakoś dziwny...

profile.country.pl_PL.title
rakastan00
Poszukiwacz

10. nie wiem czy to było zamierzone, ale fatalnie spaprałeś to zdjęcie

Czy mógłbyś wstawić to zdjęcie zanim zostało cokolwiek z nim zrobione. Chciałabym porównać.

profile.country.en_GB.title
mamakuby
Poszukiwacz


kris
kiciusiu

Mi by się nóż w kieszeni otworzył...
Taki mądrala jesteś a linków poprawnie nie umiesz zamieścić...
A do zdjęć z galerii bob_marley23 kompletnie nie widzę nawiązania do tematu. Co Twój retusz miał pokazać?