anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Nowa Grypa do A200/300/350 + Pilot

profile.country.en_GB.title
Deviant.
Użytkownik

Nowa Grypa do A200/300/350 + Pilot

http://www.allegro.pl/item534345589_bat ... pilot.html


Kolejne czary-mary wypuścili Chińczycy do naszych Alf - trochę nie wygląda i do tego brak mu przycisków - pokręteł...

9 ODPOW. 9
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

http://klubkm.pl/forum/images/smilies/yay.gif
nie dość, że nie ma pokrętła, to jeszcze łączy się z aparatem przez kabelek

masakra :?
a to dlatego,że skoro jest techniczna możliwość połączenia gripa z apratem przez gniazdo baterii, to szczytem non sensu jest robienie tego przez kabel.......pocięli koszta, ale w cenie gripa tego nie uwzględnili :rolling_eyes:

ja to się jednak cieszę, że jak ja kupowałem to nie było "alternatywy" bo jak patrzę na te podróbki to jeszcze bardziej doceniam oryginalny ;)

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.en_GB.title
Deviant.
Użytkownik

Masz rację - szkoda tylko, że tego starszego zamiennika nie mają - tamten był w sam raz na moje potrzeby...
A może mają lecz go nie wystawili?

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

pewnie, że mają (oni i tak tego na stanie nie będą mieć)
po prostu do nich napisz lub zadzwoń ;)

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
aatrapa
Początkujący

h\ola hola.

Kris zwroc uwage iz ten kabelek to nie laczy baterie z aparatem tylko robi za wyzwalacz (jak sie to zwie?).
Masz pilocika i zdalnie wyzwalasz migawke. Nie takie glupie to jest.A jakich pokretel wedlug was brakuje bo nie kumam?

profile.country.en_GB.title
Deviant.
Użytkownik

no kneflów ino niy widza nikaj

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

aatrapa napisał(a):

h\ola hola.

Kris zwroc uwage iz ten kabelek to nie laczy baterie z aparatem tylko robi za wyzwalacz (jak sie to zwie?).?


no ale ja na myśli mam, że spust migawki jest połączony przez własnie kabelek
szczerze kapa totalna....

ja rozumiem, że gripy do A100 takie rozwiązanie miały (miało się gripa do setuni :smileymrgreen: ), ale tam nie było innej możliwości - zaś alfetki mają taką opcje, a ci to po staremu zrobili....

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

:o Kolejny produkt Ownuser, który swoim stylem nawiązuje do samochodowego "wiejskiego tuningu"... choć teraz jak niego patrzę, to w porównaniu do tego kloca, co był produkowany do Asetki to jest....aż.....piękny :slight_smile:

Zapewne znajdą się amatorzy tego produktu dzięki bajeranckiemu pilotowi i możliwości stosowania alternatywnych ogniw zasilania. ;)

witmann
Początkujący

aatrapa napisał(a):

A jakich pokretel wedlug was brakuje bo nie kumam?


Tego pokrętła co masz pod kciukiem, do ustawiania przysłony / czasu. Bez tego grip jest właściwie bezużyteczny, bo musisz obracać aparat przy każdej chęci zmiany. Strasznie upierdliwe.

profile.country.pl_PL.title
aatrapa
Początkujący

aha faktycznie bez pokretla to lipa.
Nie kumam tego jak juz sie zbieraja projektanci technolodzy produkcji i cos takiego "buduja" to nie dac pokretla to karygodny blad. Przeciez nie chodzilo tu o koszta produkcji, miejsce tez jest nie kumam.