anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

WINDOWS 7 64bit na VGN-AR51M

profile.country.GB.title
belferek2004
Nowicjusz

WINDOWS 7 64bit na VGN-AR51M

Witam! Kilka uwag dla zainteresowanych przesiadką z 32bit na 64bit. Zakupiłem i zainstalowałem Windows 7 Ultimate 64bit i od razu sporo problemów.
1. musiałem wyszukać sterowniki karty graficznej na stronie sony dla wersji 64, bo na stronie nvidia te sterowniki nie pasują. Znalazłem w necie na stronach sony i pomogło
2. problem z pamięcią video - poprzednio było 4 GB RAM z czego 1 GB był dla karty grafiki, teraz nie wiem jak ustawić to bo mam 4GB RAM, 256 MB dla karty grafiki i 0 MB dla grafki video
3. kamera nie działała - pomogła instalacja starej (oryginalnej) wersji oprogramowania dla kamery znaleziona na stronach sony
4. nie działa nagrywarka - nagrane płyty widzi jako czyste (muszę poszukać sterowników na 64bit, bo te na 32 nic nie dały)
5. Przesiadka z 32 na 64bity wymaga czystego dysku, wiec tracimy oprogramowanie, które otrzymaliśmy razem z komputerem. Miałem WinDVD - niestety nie ma instalki na stronach vaio - są tylko uaktualnienia wymagajace oryginalnego pliku.
6. część oprogramowania VAIO również nie działa - instalacja wersji 32 bit - nie działa, a wersje 64bit nie obejmują całego oprogramowania.

Czy ktoś potrafi doradzić co zrobić w sprawie pkt. 2, 4, 5, i 6?

2 ODPOW. 2
morelowy
Początkujący

Czesc

Niestety nie pomoge Ci e tych punktach bo sam sie męcze 😞
Mogłbyś mi podac ścieżke gdzie znajde sterownik do Twojej grafiki wydaje mi się że mamy taką samą a bardzo by mnie to ratowało

Z góry Dzieki

profile.country.GB.title
belferek2004
Nowicjusz

http://support.vaio.sony.eu/os/vista/64bit/ wrzuciłem wyszukiwanie na stronie swojego modelu i pobrałem co trzeba :slight_smile: