anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

VAIO FZ21M problem z recovery.

nas2kany
Początkujący

VAIO FZ21M problem z recovery.

Witam. Od dłuższego czasu próbuję utworzyc recovery discs przy użyciu oprogramowania Sony recovery. Non stop wyskakuje mi błąd Runtime error! c:\program files\sony\vaio recovery\launcher.exe. Próbowałem aktualizowac instalujac patche 1.1.4.7 oraz 1.1.4.8 do recovry i nic. Usunelem punkty przywracania systemu bo ograniczaly mi drastycznie pojemnosc dysku. Prosze o pomoc. potrzebuje tych plyt... Z góry dziekuje za zaangażowanie 😉 :thinking:

18 ODPOW. 18
nas2kany
Początkujący

Mam ten sam problem, po uruchommieniu Vaio Recovery Center wyskakuje mi komunikat: Launcher: Failed to create empty dokument.



Twoj problem jest inny 😉 wejdz na e-support i sciagnij sobie recovery patch 1.1.4.7. a pozniej 1.1.4.8. powinno poskutkowac 😉 u mnie jest blad internal error launcher.exe

nas2kany
Początkujący




Uruchamiasz kompa wciskasz o ile pamietam F8 lub F10 (musisz sprawdzic) i startuje recovery, przywracasz caly dysk i masz lapciaka jak ze sklepu (tylko przegraj sobie wczesniej dane bo skasowane zostanie wszystkie). Mysle ze wtedy nagrasz plytki bez problemow.



mam rozumiec ze wystartuje mi pozniej ze wszystkimi programami itd ? win dvd symantekiem itd ? czy goly windows ?

nas2kany
Początkujący

mam rozumiec ze po tym f10 wystartuje i ze wszystkimi programami typu office, symantec win dvd czy goly windows ?

Importtuner
Początkujący

Mam tego laptopa od dwóch dni, również niestety pojawił mi się ten sam błąd. Jak widać kupe osob ma ten problem, ale na forum nie padła żadna konkretna odpowiedź jak go rozwiązać. Użytkownik grundi68 wspominał cos o jakims patchu ale zadnych konkretów, moze jakis link. Z góry dzięki jak ktoś da coś konkretnego.

nas2kany
Początkujący

http://support.vaio.sony.pl/submenu/downloads.asp?site=voe_pl_PL_cons

masz tu link do głównej strony.... tu jest wszystko,są też te łatki. Pozdro.

odmi
Początkujący

mam rozumiec ze po tym f10 wystartuje i ze wszystkimi programami typu office, symantec win dvd czy goly windows ?



juz znalazlem :slight_smile:


wiec tak, po odpaleniu recovery z dysku masz notebooka identycznego jak przy pierwszym uruchomieniu - ze wszystkimi smieciami, office, symatecami i innymi glupotami - pamietaj ze stracisz wszystkie dane :slight_smile:

nas2kany
Początkujący

dziekuje 😉
pisalem na ten temat do e-support ale odpisali ze byc moze bede potrzebowal plyt recovery do tego bo moze mi nie wykryc tej ukrytej partycji ... ale ja ich nie mam nie moge utworzyc - cala bajka na tym polega ze chcialem jakos przyrocic system do swojej "swietnosci" i ponownie sprobowac je nagrac:/ powiedz czy to startuje bez plyt ? Oni mi odpisali bym im podal nr tel to zadzwonic do mnie gosc i bede mogl u niego je kupic ... ale po co mam za nie placic skoro moge je sam zrobic ? damn ...

odmi
Początkujący

powinno wystartowac bez plyty i ani razu podczas przywracania systemu ich nie prosil.. btw co za zajebista polityka serwisu by kupowac plyty, zgodnie z licencja bez laski powinni je dosłać


sprawdz tylko klawisz ktorym sie wlacza recovery bo nie pamietam F8 albo F10 zaraz po logo vaio przy wlaczeniu, pozniej idzie juz latwo, i tak jak mowilem w zadnym momencie plyty nie byly mi potrzebne, zreszta IMHO jezeli bysmy zalozyli ze sa potrzebne to jest to idealny powod by go zwrocic do sklepu, jest niekompletny i nie nadaje sie do pracy, szkoda ze tak nie jest to jutro z samego rana bym byl w vobis :slight_smile:

marek1970
Początkujący

miałem ten sam problem i dopiero po postawieniu systemu od nowa za pomocą partycji ratunkowej którą sony tworzy na dysku udało mi sie wypalić płytki