anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Vaio fw21e program do nagrywarki?

zgierzak
Początkujący

Vaio fw21e program do nagrywarki?

Witajcie. Jestem posiadaczem od niedawna laptopika Sony vaio fw21e z blueray. Mam takie pytanko odnośnie oprogramowania do nagrywania płyt cd i dvd. Czy takie istnieje orginalne w pakiecie z laptopikiem a jak tak to które to bo niewiem nie mogę go znaleść, czy należy sobie lub jakieś inne zainstalować tylko jakie będzie dobre pod system vista home. Generalnie potrzebuje oprogrampowania do nagrywania danych, filmów w divix, muzy na mp3 i z mp3 na audio. Wcześniej miałem system XP profesjonal a do nagrywarki było oprogramowanie Nero 6 lub 7 i tam była łatwa obłsuga tego programiku. a może nie ma tu nagrywarki w tym laptopiku no ale tak bym niemógł nagrać tego pliku recowery którego jeszcze nie nagrałem :tongue: .Wiec jak coś macie pojęcia to podpowieccie, ten nero 6 nie chciał mi sie zainstalować pod vistę.
pozdrawiam

2 ODPOW. 2
profile.country.pl_PL.title
manick80
Początkujący

Powinien dać radę Roxio które jest razem z vaio i teoretycznie natywnie wbudowany mechanizm nagrywania płyt w Windows Vista ale z Service Pack 2.

profile.country.pl_PL.title
prkorzy
Początkujący

Są dostępne darmowe programy do nagrywania, ja np. używam programu InfraRecorder Portable, jest darmowy, nie trzeba go instalować i spełnia moje oczekiwania. Można go znaleźć np. tutaj http://portableapps.com/apps/utilities/infrarecorder_portable