anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

problem z hdmi w sony vaio vgn-fz21m

marekbe
Początkujący

problem z hdmi w sony vaio vgn-fz21m

witam. mam problem ze skonfigurowaniem komputera sony vaio vgn-fz21m z amplitunerem denon avr 2308 i tv sharp lc42xl2. mam obraz, ale nie mam dżwięku po złączu hdmi !!! na starszym tv sharpa lc37xd jest wszystko ok.
podejrzewam niezgodność wyjsć hdmi (1.2 i 1.3) czy ktoś wie gdzie tkwi przyczyna tego problemu i jak go rozwiązać??? :thinking:

6 ODPOW. 6
digitka
Początkujący

Witam.
Czy w ustawieniach urzadzen odtwarzajacych jest wybrane jako domyslne urzadzenie "digital output devices"?
Patrz zalaczmik.

marekbe
Początkujący

Witam. Mam chyba trochę inne sterowniki ponieważ nie mam takich ustawień jakie są na Twoim jpg'u.
mam tylko takie ustawienia

digitka
Początkujący

Wiatam.
Moze nie bede zbyt oryginalny, ale sprobuj przeinstalowac sterowniki karty dzwiekowej.
z dolaczonego obrazka widac, ze ktorys ze sterownikow nie pracuje prawidlowo.
Witek

japi55
Początkujący

Witam,
ja też mam problem w konfiguracji TV Sharp (LC37x20) i laptop Sony FZ21Z. Obraz jest tylko dzwięku brak przez HDMI na tym TV. Próbowałem już wszystkiego z pomocą ludzi z vaio link. Efekt bez zmian ale doszliśmy wspólnymi siłami że jest to wina sterowników. Wgraliśmy najnowsze sterowniki ze strony laptop2go i okazało się że dźwięk jest ale bluray nie działa bo InterVideo współpracował tylko z tamtym sterownikiem. Mam nadzieje że w końcu ci inżynierowie wezmą się do roboty i wypószczą nowe sterowniki tak żeby działało jak należy bo juz mi nerwy puszczają. Cała sytuacja ciąnie się już ok 3 miesiące.
Jeżeli znacie jakieś rozwiązanie to piszcie za co z góry dziękuję.
Pozdrawiam.
Jacek

marekbe
Początkujący

Czy wiadomo już coś w sprawie nowych sterowników do złącza HDMI?
Bo czekam z niecierpliwością!!!

odmi
Początkujący

tak, wiadomo - to co zawsze, ze nie ma bo sony na to w DD