anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Problem z aplikacją My Club Vaio

michorbu
Nowicjusz

Problem z aplikacją My Club Vaio

Witajcie,

wkrótce po zakupie Vaio i kilkukrotnym poprawnym uruchomieniu programu My Club Vaio (najpierw tytułowa plansza z My Club Vaio, a po wczytaniu danych, ekran aplikacji z różnymi opcjami - tapety, wygaszacze, itp.), zaczęło mi się pojawiać puste okno i aplikacja nie uruchamiała się dalej. Start odbywał się z pliku MyClubVaio.exe - sprawdziłem we właściwościach skrótu.

W tej sytuacji mam dostęp do Club Vaio jedynie przez przeglądarkę internetową. Z poziomu programu wgranego na kompie nijak nie mogę skorzystać z Club Vaio. Zauważyłem dzisiaj, że w zasobach katalogu My Club Vaio na dysku (.../ProgramData/Sony/MyClubVaio) jest jeszcze jeden plik uruchamiający tę aplikację: new_MyClubVaio.exe. Skorzystałem z niego z powodzeniem parę razy, ale gdy podmieniłem odwołanie skrótu z Menu Start (zamiast MyClubVaio.exe wpisałem new_MyClubVaio.exe) i uruchomiłem po raz kolejny, zaczęła się powtarzać historia z pustym ekranem i zatrzymaniem uruchomienia aplikacji.

Czy ktoś ma podobny problem i zna jego rozwiązanie?

PS: Pobrałem też dzisiaj poprawkę do MCV, ale gdy uruchamiam jej instalację, na chwilę pojawia się info: "Weryfikowanie wymagań aplikacji", a po nim komunikat: "Nie można pobrać aplikacji. Brak wymaganych plików aplikacji. Skontaktuj się z dostawcą aplikacji, aby uzyskać pomoc". Domyślam się, że może to mieć związek z problemem wyżej opisanym - czy ktoś może i w tej sprawie mi coś poradzić?

Dzięki, pozdrawiam,
Michał

2 ODPOW. 2
krzczach
Nowicjusz

Witam

Podpinam sie do pytania - choc zadane jakis czas temu nadal jest aktualne :slight_smile:

Pozdr

profile.country.pl_PL.title
manick80
Początkujący

U mnie to samo 😞