anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Kto dostał SPIDERMAN 3 na Blu-Ray'u po zakupie Vaio FZ21M?

BlackJackPoland
Początkujący

Kto dostał SPIDERMAN 3 na Blu-Ray'u po zakupie Vaio FZ21M?

Witam,
Dostał ktoś obiecany film SPIDERMAN 3 na Blu-Ray'u po zakupie notebooka z serii np. FZ21M i po rejestracji w klubie Vaio? Ja nadal czekam i nawet nie wiem gdzie się upomnieć...?

Pozdrawiam,
BJP

36 ODPOW. 36
marszkau
Nowicjusz

Ja czekam od połowy października i do tej pory nawet nie zechcieli odpisać na e-mail w tej sprawie , a kilka już napisałem przypominając się w tej sprawie - mają nas głęboko w dup....
i tyle.
Ja już straciłem nadzieję.

Importtuner
Początkujący

aby dostac ten film wystarczy sie tylko zarejesrowac, czy może trzeba spełnić jeszcze jakieś wymogi? Gdzieś coś kliknąć czy coś? 😜

odmi
Początkujący

aby dostac ten film wystarczy sie tylko zarejesrowac, czy może trzeba spełnić jeszcze jakieś wymogi? Gdzieś coś kliknąć czy coś? 😜



tak jest wymog, trzeba mieszkac w innym kraju niz polska :slight_smile:

profile.country.PL.title
jarek_t
Poszukiwacz

Ja dostałem po 2 miesiącach.

blackfly
Początkujący

ja moge powiedziec tylko tyle jak zawsze uwazalem firme sony za bardzo dobra to od momentu zakupu notebooka vaio jestem rozczarowany. obiecany film (28dni) mijają 2 miesiace od rejestracji i nic... wysyłałem wiele maili poniewaz miałem jeszcze problemy z oprogramowaniem (bledy juz przy pierwszym uruchomieniu...) nie dostałem zadnej odpowiedzi! po jakims czasie postanowiłem zadzwonic do sony poland no i tu juz nieco lepiej - miła pani odebrała po czym poinformowała mnie ze mam na nowo "zainstalowac" system z partycji recovery... problem w tym ze na niej sa jakies błedy - tutaj juz nie wiedziała co poradzic. Jezeli chodzi o film to powiedziała ze zgłosi mnie jeszcze raz i zareklamuje w centrali moja rejestracje. teraz czekam zobacze co bedzie dalej. obsluga klienta - moze lepiej nie bede sie wypowiadal... TRAGEDIA dobrze ze komp sam w sobie chodzi bez zarzutu

odmi
Początkujący

bardzo zdziwię się jak dostane ... sony polska - nic dodać nic ująć

chwesiu
Początkujący

Sony UK - 1,5 tygodnia :slight_smile:

chwesiu
Początkujący

Sony UK - 1,5 tygodnia :slight_smile:

blackfly
Początkujący

juz minely ponad dwa miesiace i ndal nic... a wydawaloby sie ze sony to porzadna firma!

malojk
Początkujący

ja dostel Spidremana 3 wczoraj.Czekalem okolo 4 tygodni :smileygrin: