anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Brak sterownikow pod Windows 7

marwit69
Początkujący

Brak sterownikow pod Windows 7

Zainstalowałem darmowa wersje Windows 7. Niestety sterownik do karty graficznej NVidia 9600M GT nie chodzi na Windows 7. Więc komputer pracuje tylko ze standardowa karta grafiki. w związku z tym żadne gry nie chodzą. Tak że poczekajcie z instalacja nowego Windowsa 7 aż Sony dostarczy odpowiednich sterów.

2 ODPOW. 2
Marianob85
Początkujący

Sterowniki są dostępne na http://www.laptopvideo2go.com/drivers a jeśli ich nie ma to trzeba sobie zmodować samemu. Ja do swojej 9300M GS zmodyfiowałem i smiga. Inny problem ze po wstaniu z hibernacji lub wstrzymania przestaje chodzić podświetlenie ekranu ale to trzeba poczekać na nowsze stery 😐

WojciechF
Początkujący

Ja mam modowany sterownik z laptopvideo2go i na razie jest ok. Uważam jednak by nie dopuścić do sytuacji, co do których wiadomo, że coś będzie nie tak (np. hibernacja). Pamiętam też, że raz spróbowałem sterowników Dox'a (forceware) i narobiły mi kłopotów. Proponuję dokładnie sprawdzić ID urządzenia i czy znajduje się ono na liście obsługiwanych urządzeń w pliku .inf dołączonym do sterownika.

Innym problemem jest dla mnie bardzo słaba wydajność mojegbo 9600m GT. Problem ten dręczył mnie już na zainstalowanej domyślnie Viście ze sterownikiem dostarczonym przez Sony.

Zastanawiam się jak to możliwe, że kupowany 2 lata wcześniej za mniejsze pieniądze IBM ThinkPad wyposażony w mniejszą ilość RAM i technologicznie też mniej zaawansowaną kartę grafiki, radzi sobie z aplikacjami takimi jak np. Photoshop CS4 o niebo lepiej niż VAIO.

Może przy kolejnych update'ach sterowników sytuacja się poprawi. Swoją drogą słabo coś z aktualizacjami sterów do grafiki w przypadku Sony, w porównaniu z Nvidią na przykład.

Pozdrawiam