anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Altualizaja do W.7 w VGN-FZ21

jagpoljer
Początkujący

Altualizaja do W.7 w VGN-FZ21

Witam
:thinking: Posiadam VGN-FZ21M, oczywiście z VISTą. Ciagle się wacham, czy zaktualizować go do siódemki. Oczywiście legalnie. Przyczym żadne tam formatowanie, a nałożenie 7-demki, na to co mam w komputerze. Trochę zmusza mnie do tego sytuacja, gdyż mam zapełnioną pojemność dysku róznymi programi na maksa. Przede wszystkim creatorami foto, bo sie bawie w obróbkę cyfrowych zadjęć i wideo. Chcę kupic dysk 500G, i po wymianie oraz przegraniu całej zawa rtości ze starego dysku nałożyć W.7. Wielu użytkowniów VAIO wypowiadało się na tym forum o aktualizacji VISTY. Martwi mnie, iż każdy co innego pisze, często o skrajnych skutkach takiego kroku. Mam prosbę, może ktoś z doświadczeniem komputerowym no i rzetelną wiedzą, który już to zrobił, zechciałyby podzielić się konkretną informacją, co zyskam a co stracę akyualizując VISTe w moim laptopie do W.7. No i jak sie do tego zabrać.
Pozdrawiam.

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.pl_PL.title
manick80
Początkujący

Hej

Czy zaaktualizowałeś w końcu do W7 tego FZ21? Mam ten sam dylemat, siódeka leży w pudełku i się wciąż zastanawiam. Wg. mnie problemem będą na peno klawisze funkcyjne i może sterowniki nietypowe np. do HDMI. Jak wygląda to u Ciebie? Jedyny upgrade jaki dopuszczam to wymiana kompletna dysku bo chciałbym zachowac jednak vistę od sony na wszelki wypadek.