anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

photomusic

profile.country.PL.title
photomusic
Użytkownik

photomusic

SONY A700

128 ODPOW. 128
profile.country.PL.title
photomusic
Użytkownik

Mam poczucie winy.
Jako amator i nowy użytkownik tego "przyjaznego"

kris napisał(a):


Tak ci się tylko wydaje. I to od osoby, która pisze zależy, czy chce pisać z dużej litery. Forum to nie list, więc jak dla mnie ty jako ty będziesz z małej literki, bo na dużą trzeba sobie zasłużyć - więc powodzenia :D


dla klientów SONY POLAND sp.zo.o-forum.

profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

photomusic napisał(a):

Mam poczucie winy.
Jako amator i nowy użytkownik tego "przyjaznego"

kris napisał(a):


Tak ci się tylko wydaje. I to od osoby, która pisze zależy, czy chce pisać z dużej litery. Forum to nie list, więc jak dla mnie ty jako ty będziesz z małej literki, bo na dużą trzeba sobie zasłużyć - więc powodzenia :D


dla klientów SONY POLAND sp.zo.o-forum.


wiesz co to forum jest bardzo przyjazne, gdybyś zaczął w normalny sposób, a nie od pouczania wszystkich i to w formie "tylko ja mam racje, a reszta to kretyni" to na pewno lepiej byś się tu czuł, a tak musisz odpokutować to co sam zrobiłeś...chociaż im więcej piszesz tym bardziej do siebie zniechęcasz więc nie wiem czy Ci się uda.

grzechoslaw
Początkujący

:slight_smile:

Poprawia humor ten wątek ;)

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

photomusic napisał(a):

Mam poczucie winy.
Jako amator i nowy użytkownik tego "przyjaznego"

kris napisał(a):


Tak ci się tylko wydaje. I to od osoby, która pisze zależy, czy chce pisać z dużej litery. Forum to nie list, więc jak dla mnie ty jako ty będziesz z małej literki, bo na dużą trzeba sobie zasłużyć - więc powodzenia :D


dla klientów SONY POLAND sp.zo.o-forum.


Ja zapewniać cię (że jest to przyjazne forum) nie zamierzam - forum jako miejsce samo się obroni, trzeba tylko chcieć. Wystarczy tylko się rozejrzeć, poczytać. Mówię to nie jako moderator, ale jako użytkownik wielu for dyskusyjnych :D
Dla mnie jest to miejsce, w którym o pomocną dłoń nie trzeba prosić. Wystarczy tej pomocnej dłoni potrzebować, a przy okazji nikogo nie obrażać.
Nie wiem czemu przytaczasz moje słowa zupełnie wyjęte z kontekstu - nie mi oceniać, czy zrobiłeś to celowo, czy przez przypadek. Tym bardziej, że to co napisałem to niestety prawda. Swoim zachowaniem spowodowałeś zamieszanie. Swoim sposobem bycia, a przede wszystkim pisania. Każdy z nas jest inny, ale każdy tutaj, na tym forum musi mieć szacunek do drugiej osoby. Okazywanie sobie szacunku to nie jest kwestia dużej, czy małej literki. Jest to kwestia zachowania się wobec innych. Zapewniam cię, że jeśli tylko będziesz chciał i traktował pozostałych użytkowników tak, jak sobie na to zasłużyli - to twój "start" szybko pójdzie w niepamięć.

Z tego też miejsca gorąco zapraszam na Plenery. Czy to Foto Klubowe, czy to nasze śląskie. Przyjedź. Zobacz, jak wiele frajdy sprawia nam fotografia.

Pozdrawiam,
kris

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.PL.title
photomusic
Użytkownik

Emocje to zły doradca, szczególnie gdy służą za fundament oceny ludzi i ich postaw.
Ni mniej przyznaję iż użytkowników forum traktuję jako surogatów.Choć to już problem na pograniczu socjologii, psychologii i filozofii.
Zresztą każdy z nas, kreując swój wirtualny odpowiednik, może zostać nazwany surogatem… Czy trafnie? Nie mam pojęcia. Warto jednak o tym pomyśleć.
Przyznaję,należy oceniać indywidualnie, prawda? Każdy z nas tego chce. Dlatego więc chyba nie należy generalizować opinii na temat innych ludzi(surogatów), skoro każdy z nich ma prawo do indywidualnej oceny swej postawy, zachowań, pragnień…
I właśnie dlatego tak ważne (moim skromnym zdaniem) są plenery i udział w nich,gdyż dają możliwość poznania człowieka a nie surogata.

Pozdrawiam ;)

profile.country.pl_PL.title
rakastan00
Poszukiwacz

Za dużo słów, a za mało zdjęć....ot takie moje zdanie.....

profile.country.PL.title
photomusic
Użytkownik

18

profile.country.pl_PL.title
shogunpolska
Początkujący

Od początku przyglądam sie postępom w twoim albumie, jest kilka zdjęć które przyciągają moją uwagę np 15,14 i według mnie są ok. W przeważającej części zdjęć przesadzasz z obróbką (ale to tylko moje skromne zdanie) a np. zdjęcia nr 6, 18 ,golgota to juz nasuwają pytanie: zdjęcie czy grafika? Ale głowa do góry w moich zdjęciach znowu brakuje obróbki na kompie jeszcze tego się uczę. Pozdrawiam

tomik-----
Początkujący

A ja tylko zapytam. Czy photomusic vs kris to jakaś BITWA :c36 Co do Twojej galerii to tam gdzie naturalnie to jak dla mnie najlepiej.

profile.country.PL.title
photomusic
Użytkownik

Dziękuję za opinię ;)

paderewa napisał(a):

A ja tylko zapytam...


Nie.Skąd taki pochopny wniosek? :shock: