anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

mama kuby - Basia

profile.country.en_GB.title
mamakuby
Poszukiwacz

mama kuby - Basia

Witam i proszę o opinie znawców i sympatyków fotografii. To jedna z pierwszych moich serii. Cały czas czytam, podpatruję, przeglądam, jednym słowem - uczę się.
Pozdrawiam

1 004 ODPOW. 1 004
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Tyle emocji :flushed:

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Urodzony aktor :D
To wściekłość, to: nie rób mi więcej zdjęć!! ? :nauseated_face:

------------------------------
fotoamator
profile.country.en_GB.title
mamakuby
Poszukiwacz

Tadziu nie do końca - bardziej "zdejmij mnie już z tego kibla!!! Nie interesuje mnie, że masz tu najlepsze światło w domu i sadzając mnie na sedesie masz pewność, że ci nie zwieje! Zdejmij mnie NATYCHMIAST!"


:c20

profile.country.pl_PL.title
Bertone.
Poszukiwacz

"zdejmij mnie już z tego kibla!!! Nie interesuje mnie, że masz tu najlepsze światło w domu i sadzając mnie na sedesie masz pewność, że ci nie zwieje! Zdejmij mnie NATYCHMIAST!"


http://klubkm.pl/forum/images/smilies/rotfl.gif

__________"Niewiele rzeczy przybliża świat tak, jak czyni to fotografia. Dzięki niej odległe miejsca i ludzie stają się bliscy, a nasze życie bogatsze"__________
profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

:slight_smile:
:thumbsup:

------------------------------
fotoamator
profile.country.en_GB.title
mamakuby
Poszukiwacz

Niestety z nagłych przyczyn zdrowotnych ni udało mi się dokończyć projektu lutowego (zabrakło 2 dni!). Wrzucam ostatnią porcję zdjęć. Pozdrawiam odwiedzających;)

profile.country.en_GB.title
mamakuby
Poszukiwacz
profile.country.PL.title
masthere
Nowicjusz

Szkoda, że nie udało się dokończyć :(. To co jednak zrobiłaś do 27 jest bardzo dobre :c4 . Bardzo fajne pomysły. Podobają mi się te wasze projekty z DwO :).

profile.country.pl_PL.title
Bertone.
Poszukiwacz

Ech :flushed:
Dzięki Aniu :c22

__________"Niewiele rzeczy przybliża świat tak, jak czyni to fotografia. Dzięki niej odległe miejsca i ludzie stają się bliscy, a nasze życie bogatsze"__________
profile.country.pl_PL.title
joo-----
Początkujący

dzień 26 , :c4 :c4 :c4
portreciki również klasa
ogólnie większość twoich zdjęć na wysokim poziomie zarówno artystycznym jak i technicznym