anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Galeria Dadziuk'a

profile.country.PL.title
Dadziuk
Nowicjusz

Galeria Dadziuk'a

Pierwsza sprawa może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego temat wczoraj/dzisiaj został usunięty? :c7

No to wrzucam drugi raz może tym razem zostaną.

20 ODPOW. 20
profile.country.PL.title
Dadziuk
Nowicjusz
profile.country.pl_PL.title
12MaRTiN90
Nowicjusz

i ja jeszcze wrócę do zdjęć: 1,2,4,7,8,9 bo te mi się podobają :c4 chyba suzuki z 7 naj :thumbsup:

z weselnych: 19 :thumbsup:

pozostałe fotki jak fotki :c20

____A500 | 8 | 18-55 | 55-200 | HVL-F42____
profile.country.PL.title
Dadziuk
Nowicjusz

Dzięki :) Do galerii staram się wrzucać na bieżąco co robię, i będę robił. Raz jest lepiej raz jest gorzej ;)

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Weselne kadry - niektóre nawet fajne, ale dlaczego każde zdjęcie ma inną kolorystykę? Wygląda, jakby to była składanka z kilku imprez...
najgorsze chyba 21 - i ta flara... znów 22 takie bure... a 23 znów nasycenie poleciało zanadto do góry...
Chyba najbardziej podoba mi się 15.
...i 17 - za sytuację ;)

------------------------------
fotoamator
profile.country.PL.title
Dadziuk
Nowicjusz

A no tak nie napisałem o co chodzi z koloram :c3 Próbowałem po prostu różnych sposobów obróbki w LR i chciałem poddać je waszej ocenie, żeby sprawdzić który sposób obróbki dla Was najbardziej podchodzi - dlatego tak kolorowo :)

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Dadziuk napisał(a):

Próbowałem ... który sposób obróbki dla Was najbardziej podchodzi

Tak, jak napisałem - dla mnie 15 :smileythumbsup:

------------------------------
fotoamator
profile.country.en_GB.title
spoltrebor1ofcej
Początkujący

Co do weselnych się nie wypowiem, bo się nie znam a zbytnio mi nie leżą, zaś te samochodowe nie są złe...

24 - dziwnie że w pionie, ale chyba asfalt był by ciekawszy niż krzaki, lampa i most ;)
25 - nawet fajne, proste i podoba mi się akcent z DC
26 - sam nie wiem.... niby ładnie i poprawnie ale jakoś mnie nudzi
27 - :slight_smile: superowe, moim zdaniem najlepsze no i do tego podoba mi się potworek, dodaje fajny akcent humorystyczny

profile.country.en_GB.title
.cezar.
Początkujący

:c37
24 - pionowy kadr - co, kto lubi, ja akurat średnio przepadam. Widać, że miałeś ciekawe niebo, ale jakoś z tego nie skorzystałeś - a szkoda. Miejscówka taka trochę "neutralna" bez szału. Lampę uliczną i kawałek innego drzewa mogłeś występlować. Odbić na boku już się nie będę czepiał ;)
25 - w sumie czysto i poprawnie ale trochę bez pomysłu.
26 - to zdjęcie bym wyrzucił z set-u. "Deczko" niezdecydowany kadr - jeśli już miałeś pomysł na pokazanie "bebechów" to trzeba było strzelać en face.
27 - jakoś nie mam zdania... :c18
pzdr

profile.country.PL.title
Dadziuk
Nowicjusz

No dobra no to już wiem więcej, po sesji na studiach spróbujemy jeszcze raz z tym samym autem tylko tym razem w innym miejscu :) tak dla porównania.

Ostatnio też próbowałem oświetlić samochód lampami ale jakoś średnio mi to wyszło. :( w sumie to nie wiem co tutaj nie tak było (kadr tutaj najmniej ważny)

Dodatkowo udało się ustrzelić takie dwie panoramki :)

Didakas
Początkujący

29 nie za bardzo wyszło ale panoramki elegancio :thumbsup: