anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Galeria Dadziuk'a

profile.country.PL.title
Dadziuk
Nowicjusz

Galeria Dadziuk'a

Pierwsza sprawa może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego temat wczoraj/dzisiaj został usunięty? :c7

No to wrzucam drugi raz może tym razem zostaną.

20 ODPOW. 20
profile.country.en_GB.title
.cezar.
Początkujący

:c37 po raz drugi :nauseated_face:
Wreszcie jakieś foto-moto! I to na jakim poziomie!
Z RIG-ów najbardziej 1.Na 2 przeszkadza trochę kierowca. 3 duży + za światło, mnie osobiście rzuca się w oczy to "ucho" na zderzaku (ale to kwestia gustu), za to kierowca niewidoczny (chociaż na szybie zostawiłeś odbicie wysięgnika ;p) . Pomimo tego, że na 2 i 3 zastosowałeś taki sam mm, to jednak 3 nie jest tak bardzo przerysowana (przez co lepsza) jak 2.
Statyczne zdjęcia motorów wolę bez "kierowników" - w mojej ocenie zaburzają oni harmonię narysowanych, agresywną (przeważnie) kreską, kształtów. Za to poświecone fajnie.
Z reporterką jest trochę gorzej. 5 "deczko" za szeroko i chyba nieostro. Na 6 za mało miejsca za Subaru i jakieś inne auto w rozmazanym tle.
Na forum mało jest galerii z tematyką stricte foto-moto, więc liczę, że będziesz często uzupełniał swoją a ja będę tu często zaglądał.
pzdr

profile.country.PL.title
Dadziuk
Nowicjusz

No miałem własnie za bardzo mi nie wychodziło usunięcie na 3. Musze jeszcze poćwiczyć. Niestety aktualnie z braku czasu nie mam kiedy się pobawić rigiem.
Teraz będzie kilka zdjęć bez kierowników :) Jednak dopiero w domu zauważyłem ze mam lampę odbitą w reflektorze :cry: może mi ktoś powiedzieć jak ja następnym razem ustawić żeby tego uniknąć?
5 za szeroko bo nic dłuższego od małego karola na razie nie mam :< No moze troszeczkę nie ostre ale tylko troszeczkę ;) Co do 6 to akurat do okoła były samochody poparowane i innej możliwości nie było.

profile.country.PL.title
Dadziuk
Nowicjusz
profile.country.pl_PL.title
maro_ka
Początkujący

zdjęcia 1,2,3, 6 - zdecydowanie wyróżniają się reszty.

Ostatnia wrzutka 10,11,12 - po prostu wrzutka i tyle. Mnie nie urzekła :c40

profile.country.en_GB.title
.cezar.
Początkujący

Dadziuk napisał(a):

Odzew słaby no to jeszcze podbijamy :c34

W porównaniu z I i II wrzutką - btw całkiem fajnie motory bez kierowników (chociaż na 8 "miasto nocą" trochę odciąga uwagę) - ostatni set jest kiepskawy. Ot, takie pstryki ze zlotu VW - szału ni ma ;) Mam nieodparte wrażenie, że golf na 11 nie jest szczególnie ostry :c18
W sumie, nie widziałem chyba żadnej dobrej relacji z tego typu imprez (poza jedną filmową) więc podejrzewam, że temat jest średnio wdzięczny - trudno coś ciekawego "ustrugać". Głównie statyka i cała masa oglądaczy-przeszkadzaczy nie ułatwiają zadania.
Zacząłeś z "wysokiego "c" i teraz każdą Twoją wrzutkę będę oceniał i przyrównywał do poziomu jaki zaprezentowałeś w I secie :smileytwisted:
Pzdr

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Odzew słaby, bo cóż tu po cezarze można dodać?
Wstaw parę knotów, to Cię zjadą, bo na razie to mnie się na przykład podoba - poza ostatnią wrzutką - faktycznie taka sobie ;)

------------------------------
fotoamator
profile.country.PL.title
Rutek68
Doradca

Tadeusz napisał(a):

Odzew słaby, bo cóż tu po cezarze można dodać?
Wstaw parę knotów, to Cię zjadą, bo na razie to mnie się na przykład podoba - poza ostatnią wrzutką - faktycznie taka sobie ;)


Napiszę tylko po raz kolejny 1,2,3 :c4

Sony 77 ob.28/2,8; 50-200/4-5,6; 35/1,8; 50/1.7; 135/2,8
profile.country.PL.title
Dadziuk
Nowicjusz

Na razie do zdjęć motoryzacyjnych ustawiła się kolejka bo nie mam na to zbyt wiele czasu, ale to tylko chwilowe ;)

Tymczasem kilka pstryków z wczorajszego wesela :)

profile.country.PL.title
Dadziuk
Nowicjusz

Kilka kolejnych weselnych.
Zdjęcia bez jakiejś tam rewelacji, ale przyjęcie było małe i nie chciałem za bardzo wchodzić w drogę dla fotografa, więc trzymałem się bardziej z boku. Bardziej mnie interesuje co myślicie o takiej obróbce? :c18