anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

FOTO KLUB - VI plener Sony - Szklarska Poręba

profile.country.pl_PL.title
sabiki
Poszukiwacz

FOTO KLUB - VI plener Sony - Szklarska Poręba

Plener rozpoczęty :-D... Pozdrawiamy: bulgur, rakastan, MaSzt, karol-r i ja :-) :c51
Zdjęcia za chwilę...


edit kris:
Zdjęcia grupowe: LINK

226 ODPOW. 226
profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

Świetne zdjęcia :thumbsup: sądząc po nich ludzi spod znaku :c56 bardzo zacni :c20 Ciekawe czy "zieloni" też mile widziani w dobrze zgranej społeczności :c18



Przyjedź, przekonasz się :c20 :) .
Atmosfera jest świetna. Ja też kiedyś byłem pierwszy raz (a potem niestety, tych razów dużo nie było :( ).
Poza tym są spotkania regionalne organizowane w różnych miejscach kraju, prezentacje, pokazy, zawsze można wpaść i się poznać.

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Ciekawe czy "zieloni" też mile widziani w dobrze zgranej społeczności :c18


Każda nowa twarz jest mile widziana i tylko od Ciebie zależy, czy dołączysz do "dobrze zgranej społeczności", jak byłeś uprzejmy napisać :smileythumbsup: Ale gdy dołączysz do nas i będziesz uparcie trzymał się na uboczu, to na siłę nikt Cię nie będzie "napastował", choć próby zaprzyjaźnienia się na pewno będą :D

------------------------------
fotoamator
profile.country.de_DE.title
Bambi-----
Początkujący

Jako że filmik ukazał się tylko na FB to tutaj też go wrzucam w pełnej rozdzielczości :)

http://www.youtube.com/watch?v=O2DjxIU9Iw4

Paweł
profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Jakoś mi umknął na fejsie...

Bambi, świetnie zmontowany :c4 :c4 :c4

Jak dla takiego lajkonika w filmowaniu, jak ja, to jest mistrzostwo! Tylko pytanko: czym montowałeś? Vegasem (którym), czy czymś bardziej wyrafinowanym?

------------------------------
fotoamator
profile.country.de_DE.title
Bambi-----
Początkujący

Hej! :D
Tadziu, dziękuję :D
Montowałem to w FinalCut PRO. :)

Paweł
profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Bambi napisał(a):

FinalCut PRO

Spasiba :c22

------------------------------
fotoamator
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

taaaaaaak.....świetne fotki, świetna wideo relacja :thumbsup:
Ale to już koniec? Nikt już nic nie ma? Weźcie wyskakujcie z fotek. Tak fajnie się ogląda. Tak fajnie się wspomina :thumbsup:

Ja chciałbym na chwilę zanudzić was naturą. Piękne poranne słonko, które widziałem tylko dlatego, że Bambi był (mniej lub bardziej) skutecznym budzikiem :nauseated_face:

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Chyba mnie zmotywowałeś do selekcji i obróbki zdjęć :c20

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Chyba mnie zmotywowałeś do selekcji i obróbki zdjęć :c20


:c4 :c4 :c4 :c4 TRZYMAM KCIUKI!
Fajnie się ogląda relacje z tak miłego wydarzenia! Ja się strasznie cieszę, że udało mi się dolecieć i dojechać na plener, bo urlop miałem zaplanowany sporo przed podaniem terminu plenerku, więc miałem farta! No i, że bambi przyjechał. Tuż przed odlotem do Nepalu :smileythumbsup:

btw
zauważyłem, że w exifie czas jest o godzinę do przodu (nie przestawiłem po przylocie) :smileymrgreen:


to co? Lecim dalej ? :c34

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
kata-woj
Początkujący

kris mnie nie zanudziłeś, jedynie zaczarowałeś tym pięknym bokehem na zdjęciach - KAPITALNE :thumbsup: